Shroud'tan Escape From Tarkov'a Övgü


Michael ‘shroud' Grzesiek, son dönemlerinde sıkça oynadığı Escape From Tarkov'u ‘nimet' olarak nitelendirdi.

Michael ‘shroud' Grzesiek, CSGO profesyoneli olarak başladığı kariyerinde dümeni yayıncılığa kırdıktan sonra PUBG, Fortnite, Call of Duty, Apex Legends ve Rainbox Six gibi FPS/Battle Royale türünde birçok oyunun yayınını gerçekleştirdi. 2020 yılına yaklaştıkça ünlü yayıncı sıklıkla Escape From Tarkov oyununun yayınlarına ağırlık vermişti. Şöhreti yakalamak isteyen birçok yayıncı ise ortalığı kasıp kavuracak “furya olacak oyun” arayışı içerisinde farklı farklı oyunlara dalarken ‘shroud' Escape From Tarkov'u “nimet” olarak adlandırdı.

“Çılgınca gelebilecek bir şey söyleyeyim mi? Eğer EFT olmasaydı, çok fena sıkılırdık. Escape From Tarkov'u oyanayan ya da izleyerek dahil olan herkes, eğer biraz ilginizi çektiyse bilin ki bu oyun şatafatsız bir nimet.”

Son günlerde EA sponsorluğunda Apex Legends'ın 4. sezonuna atfen yayınlar yapan Shroud, kimi zamanda PUBG yayınları ile izleyicilerine farklı içerik alternatifleri sunarken, bahsi geçen oyunların “yeterince ilgisini çekmediğini” açıkça dile getirmişti.

“Piyasada şu anda gerçekten pek kayda değer bir şey yok. Hanig oyunu oynardık, hangi oyunu izlerdik? Artık insanların ilgisini sürekli canlı tutacak bir oyun yok. Çünkü bu boşluğu dolduracak piyasada henüz başka bir oyun olmadığı için sanırım Tarkov bu oluşan fırsatı iyi değerlendiriyor.”


Yazarın Diğer Yazıları

Haylou LS01 vs Mi Band 4 Karşılaştırma | Yorumlar Soru&Cevap Önceki

Haylou LS01 vs Mi Band 4 Karşılaştırma | Yorumlar Soru&Cevap

Dr Disrespect 4 Milyon Takipçiye Ulaşmasını Kutladı Sonraki

Dr Disrespect 4 Milyon Takipçiye Ulaşmasını Kutladı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.