Summit1g Escape From Tarkov Geliştiricilerini Hedefe Koydu


Twitch yıldızı Jaryd 'summit1g' Lazar, Escape From Tarkov'un bazı özelliklerinden ve sunucu sorunlarından ötürü oyunun geliştiricilerini eleştirdi.

Summit1g Escape From Tarkov'un en büyük hayranlarından biri ve oyunu 2020'nin başlarından beri neredeyse aralıksız oynuyor. Ünlü yayıncı oyuna olan tutkusuna karşın kimi zaman yaşadığı sorunlar ve hayal kırıklıklarından ötürü oyun geliştiricilerini eleştirmekten geri kalmıyor. Amerikalı yayıncı oyunda kaçtığı sırada acımasızca dalga dalga üzerine gelen, bitmek bilmeyen düşmanlardan ötürü ölünce oyunun yapımcısı BattleState Games'e öfkelendi. Üstelik sunucu hatasından ötürü oyundan atılınca öfkesi iyice coştu.

3 Mart günü alışageldik Escape From Tarkov yayınında Summit1g kendisini oyuncuların çokça tercih ettiği haritanın Interchange bölümünde düşmanlarının (Scav) saldırısı altında buldu. Yığınla yapay zeka düşmanı (NPC) öldürdükten sonra nihayet bir tanesi Summit1g'yi hakladı. Bunun sonrasında ünlü yayıncı oyuna ve oyunun geliştiricilerine açtı ağzını yumdu gözünü.

“Yeter artık millet, kahrolası inanılmaz, şaka yapıyorsunuz. Ne menem bir şey bu. Oyun bana tüm harita boyunca bir tane bile oyuncuyu karşıma çıkarmadı. Bir tane dahi yekten oyuncu karşıma çıkmadı. Her yerde yapay zeka üretimi düşman (Scav), durmak bilmiyorlar, bitmek bilmiyorlar, habire sanki kısır döngüde gelip duruyor. Ya bir düşman öldürdüğümde ölüp kalsa, tekrar canlanmasa şu haritada kardeşim!”

Summit1g Escape From Tarkov Geliştiricilerini Hedefe Koydu

Summit1g şikayetlerine devam ettikçe artan hayalkırıklığı neticesinde oyunun geliştiricilerine giydirmeye başladı. “Ya bu haritada teçhizat toplayabilmem için daha kaç tane düşman öldürmem gerekecek? Şuna bakın, oyunun öldüğümden bile haberi yok. Şu içine ettiğim sunucularınızın ne kadar harika olduğunu gösteriyor!” sözleriyle kızgınlığını dile getirdi. Summit1g Escape From Tarkov'a karşı büyüyen öfkesini dizginleyemeyince oyundan çıkarak GTA'ya geçti ve yayınına bu oyunla devam etti.


Yazarın Diğer Yazıları

Xiaomi Redmi Note 8 Pro İnceleme | PUBG ŞAŞIRTAN PERFORMANS Önceki

Xiaomi Redmi Note 8 Pro İnceleme | PUBG ŞAŞIRTAN PERFORMANS

Yepyeni Oppo Find X2 ve X2 Pro Piyasada Sonraki

Yepyeni Oppo Find X2 ve X2 Pro Piyasada

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.