Summit1g GTA Oyununa Neden Tam Zamanlı Dönmeyeceğini Açıkladı


Twitch yayıncısı Jaryd ‘Summit1g' Lazar, açık dünya rol yapma oyunu GTA'ya neden tam zamanlı dönmeyeceğini sözlere döktü.

Açık dünya rol yapma oyunu GTA, 2019 yılının mart ayında Twitch'te popülerliğini geri kazanmış birçok ünlü simanın başlıca yayınladığı oyun haline gelmişti. GTA 5'in bilgisayar uyarlamasında oyuncular Los Santos sokaklarından bir karakter seçip o karakterin davranış kalıpları minvalinde ve sunucunun da kuralları dahilinde diğer oyuncularla etkileşime geçebiliyor. Geçtiğimiz senenin bahar aylarının oyundaki en ünlü karakterlerinden bir de Summit1g'nin canlandırdığı “Charles Johnson” namı diğer Chawa olmuştu. Lazar, Escape From Tarkov'u oynamak için bir süreliğine GTA'ya ara vermişti. Yeniden sanal dünyanın acımasız sokaklarına dönüş yapan Summit1g, oyuna tam zamanlı dönüş yapmayacağının bilgisini izleyicileriyle paylaştı.

CSGO eski oyuncusu, 24 Şubat'taki yayınında bazı arkadaşlarıyla yapacağı yarışa hazırlanırken izleyicilerinden biri Summit1g'ye oyunda muhtemelen karmaşaya sebep olacak bir tavsiyede bulundu. ‘1G' takımının lideri önerinin hemen ardından kahkahayı patlatarak GTA rol yapma oyununun içerik paylaşmaya yönelik olduğunu diğer oyuncuların zevkinin içine etmek olmadığını ifade etti. Summit1g, amacının başka birinin ayağına basmak olmadığını çünkü oyunda daha çok ‘misafir' gibi takıldığını söyledi.

“Bunu günde 8 saatimi alacak şekilde yapamam. Birkaç saatliğine uğrayıp biraz eğlenmek istiyorum, anlarsın ya! Farklı şeylerde yapmak gerekiyor. Rol yapma oyunu aleminde şu anda bulunma sebebimde bu işte. Gece vakti iyi zaman geçirmek için gerçekten güzel özellikle de GTA rol yapma oyununu henüz bilmeyenler için.”

Bazı hayranları ünlü yayıncının fikrini değiştirmesini ve yayın içeriğinde çok oyunculu modu kalıcı bir özellik haline getirmesini umut edebilirler. Nitekim yarışlar ve Chawa'nın çete maceraları bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.


Yazarın Diğer Yazıları

xQc Video Yüklemeyen Miskin Youtube Yayıncısına Öfkelendi Önceki

xQc Video Yüklemeyen Miskin Youtube Yayıncısına Öfkelendi

Disney'in Ceo'su istifa ettiğini açıkladı. Sonraki

Disney'in Ceo'su istifa ettiğini açıkladı.

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.