Ünlülerin Başka Yüzlerini Gösteren 18 İlginç Bilgi

Ünlülerin Başka Yüzlerini Gösteren 18 İlginç Bilgi

Tekmoloji ekibi, muhtemelen ünlüler hakkında daha önce duymadığınız en şaşırtıcı gerçekleri topladı.

Steve Martin'in bir zamanlar dediği gibi, "Bir ünlü, saçı için 2 saatten fazla uğraşmış gibi görünen, tanınmış bir televizyon veya film yıldızıdır." Ünlüler oldukça düzenli olarak toplum içinde göründüklerinden, hayatları hakkında her şeyi bildiğimize inanma eğilimindeyiz. Ancak, onlar hakkında düşünmeye alıştığımızdan çok daha az bilgili olduğumuz ortaya çıktı.

Ünlülerin Başka Yüzlerini Gösteren 18 İlginç Bilgi


1
Emma Watson aslında Fransa'da doğdu. İngiliz ebeveynleri, 1995'te ayrılıncaya kadar Paris yakınlarındaki Maisons-Laffitte'de yaşıyordu. Watson 5 yaşındayken, Oxfordshire'daki annesiyle birlikte yaşamak için İngiltere'ye geri döndü.

2
Bob Marley'in babası beyazdı. Marley'in babası Norval Marley, bir İngiliz deniz kaptanıydı. Yaklaşık 60 yaşındayken, Jamaika'da 6 Şubat 1945'te hamile kalan ve küçük Bobby'yi dünyaya getiren 18 yaşındaki Afrika kökenli kızı Cedella Malcolm ile tanıştı.

3
Elvis Presley doğal bir sarışındı. Elvis doğduğunda, sarı saçları vardı ama yaşlandıkça yavaş yavaş kum rengine döndü. Son yıllarında, daha sonra ünlü kişiliğinin bir parçası olan bu rengi bırakana kadar ara sıra saçlarını siyah boyamaya başladı.

4
Keanu Reeves, hayatında çok acı çekti. Henüz 3 yaşındayken babası evi terk etti. 23 yaşında, en iyi arkadaşı River Phoenix aşırı dozda uyuşturucudan öldü. 1999'da kız arkadaşı Jennifer Syme hamile kaldı, ancak bebek ölü doğmuştu. 18 ay sonra Jennifer bir araba kazasında öldü.

5
Taylor Swift’in ilk işi, ailesinin Noel ağaçları yetiştirdiği bir çiftlikte idi. Gençken, kesilen ağaçlarda böcek olup olmadığını kontrol ediyordu - peygamber devesi yumurtalarını temizlemesi gerekiyordu.

6
Halle Berry adını bir mağazadan almıştır. Halle’nin ebeveynleri adını, doğduğu yer olan Cleveland, Ohio’daki yerel bir simge yapı olan Halle’s Department Store’dan esinlenerek koydu.

7
Liam Payne, başkalarının kaşığından korkuyor. Bu mutfak aletinden hoşlanmaması çocukluğundan geliyordu. Okulda biraz yaramazdı ve öğretmenler ona kaşıkları yıkama cezası veriyordu. Liam o zamandan beri başkalarına ait kaşıklarla yemeyi sevmiyor.

8
Matthew McConaughey'in bir yemek fetişi var. Tat, Matthew'un en güçlü duygusudur ve bazen yemek yemeyi bırakması gerekir çünkü bu duygu çok güçlüdür. Gerçekten lezzetli bir şey yediğinde, omurgası karıncalanmaya başlar, bu yüzden bu kadar bunalmamak için genellikle aç kalmayı tercih eder.

9
Natalie Portman, psikoloji alanında lisans derecesine sahiptir. 1999'da Harvard'da psikoloji eğitimi almak için oyunculuk kariyerine 4 yıl ara verdi. Öğrenci olduğu süre boyunca, Portman bilimsel dergilerde yayınlanan 2 çalışmaya bile katkıda bulundu.

10
Steve Buscemi bir zamanlar New York City'de itfaiyeci olarak çalıştı. Buscemi, gençken FDNY'nin Motor Şirketi'nde 4 yıl görev yaptı. 11 Eylül'den sonra eski istasyonunda gönüllü olarak çalıştı ve diğer itfaiyecilerle birlikte birkaç gün boyunca 12 saatlik vardiyalarda çalıştı.

11
Matthew Perry sağ elindeki orta parmağının üst parmak eklemi eksik. Perry 3 yaşındayken, onu bir anaokulunda talihsiz bir kazada kaybetti.

12
Scarlett Johansson, adı Hunter olan küçük bir ikiz erkek kardeşe sahiptir. Scarlett'in aksine, çoğunlukla siyasi dünya ve yardım projeleriyle ilgileniyor. Bununla birlikte, Hunter bir keresinde kız kardeşi ile 1996 komedi-drama filmi Manny & Lo'da göründü.

13
Demi Moore'nin, gençken gözleri şaşı idi. Çocukken, sol gözünü düzeltmek için bir göz bandı takması bile gerekiyordu. Durum nihayetinde birkaç ameliyatla düzeltilmiş olsa da, gözü hala zaman zaman doğru bir şekilde izleyemiyor. O günlerde Demi genellikle güneş gözlüğü takarmış.

14
Johnny Depp, palyaçolardan ölümcül bir şekilde korkuyor. Fobisi, palyaçoların yüzlerinin çocukluğunda gördüğü kabuslara dayanıyor. Depp, onu en çok rahatsız eden şeyin boyalı yüzleri ve sahte gülümsemeleri olduğunu açıklıyor - makyaj gerçek yüzlerini gizliyor, böylece mutlu olup olmadıklarını ya da yüzünüzü ısırmak üzere oldukları gerçeğini anlamayı imkansız hale getiriyor.

15
Jennifer Lopez, tarihte aynı hafta içinde hem bir numaralı bir filme hem de bir numaralı albüme sahip olan ilk kişidir. 2001 yılında başrollerinden birini oynadığı romantik komedi filmi The Wedding Planner ve aynı hafta ikinci albümü J.Lo piyasaya sürüldü.

16
David Bowie’nin sol gözü kalıcı olarak genişlemişti. Bowie, 15 yaşındayken okul arkadaşı George Underwood ile bir kız yüzünden kavga etti. Underwood’un tırnağı Bowie’nin göz küresinin yüzeyini çizerek kaslarını felç etti. Sonuç olarak, sol göz bebeği hayatının geri kalanı boyunca genişledi.

17
Nicolas Cage'in bir zamanlar evcil bir ahtapotu vardı. Bu alışılmadık evcil hayvanın fiyatı 150.000 dolardı, ancak oyuncunun ifadesine göre kesinlikle paraya değerdi - hareketlerini incelemek oyunculuk kariyerinde ona yardımcı oldu.

18
Madonna, Dunkin’ Donuts'ta çalıştı. Üniversiteyi bırakıp New York'a taşındığında paraya sıkışmıştı, bu yüzden Times Meydanı'ndaki Dunkin’ Donuts'ta işe girdi. Ancak ünlü diva bir gün bile dayanmadı - müşterilerin üzerine donutlardan jöle fışkırttığı için kovuldu.

Yazarın Diğer Yazıları

Harika bir oyun bilgisayarı oluşturmak için 5 gizli ipucu Önceki

Harika bir oyun bilgisayarı oluşturmak için 5 gizli ipucu

Ünlüler sıradan bir hayat yaşasalardı nasıl görünürlerdi? Sonraki

Ünlüler sıradan bir hayat yaşasalardı nasıl görünürlerdi?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.