Yeni başlayanlara Twitter tavsiyeleri

Yeni başlayanlara Twitter tavsiyeleri

Twitter'a yeni başlayanlara keşke bunları daha önce bilseydim dedirtecek tavsiye ve ipuçları hazırladık. Bu teknikler ile bir sonraki Twitter fenomeni neden siz olmayasınız?

İster yeni bir Twitter hesabıyla başlıyor olun, isterse yerleşik bir marka için bir hesap oluşturmakla görevlendirilmiş olun, kendinizi başarıya hazırlamak için bazı yeni ipuçları ve taktikler öğrenmek asla kötü bir fikir değildir.

Bu yüzden yeni başlayanlar için en sevdiğimiz Twitter ipuçlarımızın bir listesini derlemeye karar verdik. Twitter'ı utandırmaktan kaçınmak ya da etkileşim alamamaktan, neyi tweet atacağınızı bulmaya kadar bir çok konuda size bu Twitter tavsiye rehberimizle yardımcı olacağız. 

Erken ve Sık Tweet Atın

Bu ipucu özellikle Twitter'a yeni başlıyorsanız önemlidir. İlk aşamalarda, ne sıklıkla tweet alacağınız veya en iyi tweet atacağınız zamanlar için herhangi bir taban çizginiz yoktur. Bazı genel yönergeler olsa da gerçek şu ki, deneme yapana kadar kitlenize ulaşmak için en iyi zamanı bilmeyeceksiniz.

Ayrıca, takipçilerinizin Twitter'ın tümünü aynı anda kontrol etmediğinin farkında olmanız gerekir. Bazı insanlar sabahları kontrol edebilir ve daha sonra akşamın ilerleyen saatlerine kadar tekrarlamayabilir. Mümkün olduğunca fazla erişim elde etmek için, çalışma saatlerinde tüm tweet'lerinizi çıkarmaya çalışmak yerine gün boyunca tweet atmayı deneyin.

Takipçilerinize Aşırı Paylaşım Yaptığınızda Durun

Tüm bu tweetleri gönderirken, aşırıya kaçmamaya da dikkat etmelisiniz.

Her beş dakikada bir tweet göndermek takipçileriniz için biraz fazla olabilir. İstediğiniz son şey, kitlenizin tüm tweet'lerinizden rahatsız olması ve gürültüyü susturmak için sizi takip etmeyi bırakmalarıdır.

Takipçilerinize Aşırı Paylaşım Yaptığınızda Durun

Tablodan da anlaşıldığı gibi markaların en beğenilmeyen özellikleri arasında çok fazla reklam ve promosyon Tweet'i atmaları geliyor. Argo kelimeler kullanma, hakkımızda bölümünün bulunmaması, komik olmadığı halde komik olmaya çalışmak ve mesajlara cevap vermemek bunu takip ediyor.

Daha sonraki ipuçlarından birinde buna biraz daha değineceğiz, ancak çok fazla tweet atıp atmadığınızı izlemenin iyi bir yolu, katılımınızı takip etmektir.

Tweet'inizin sıklığını artırırsanız ve katılımınızın düşmeye başladığını fark ederseniz, takipçilerinizi rahatsız ettiğinizin bir işareti olabilir.

Paylaştığınızdan Daha Fazla Etkileşime Girin

Twitter aleminde, markalar Twitter'ın sadece bir içerik dağıtım aracı değil, sosyal bir ağ olduğunu unutmuş gibi davranabilir. Sonuç olarak, Twitter yayınları pazarlamacılarla doldurulur ve markalar web sitelerine olan bağlantıları sürekli tweetliyorlar.

Elbette, bazı büyük markalar sürekli tweet atmalarına rağmen konumları itibariyle olumsuz tepki çekmez. Ancak amacınız kitlenizi oluşturmak veya Twitter'ı marka mesajlarını yaymanın ötesinde bir şey için kullanmaksa, etkileşimde bulunmanız gerekir.

Sorular sorun, Twitter anketleri yapın veya herkese açık sohbetlere katılın.

Twitter anketleri yapın

Yukarıdaki örnekde, yaklaşan bir etkinlikte insanların neler hakkında heyecanlandığı sorulmuş.

Alakalı Trend Olan Konulara Katılın

İlgi çekici olmaktan bahsetmek için, başlamanın basit bir yolu trend konulara katılmaktır. Twitter'da genellikle eşlik eden hashtag'lere sahip trend konulara bir göz atın. Ardından, uygun zamanda iletişime girin.

Örneğin, pek çok marka ve kuruluş, Kadınların hakları gibi hareketleri desteklemek için tweetler atıyorlar.

İşte Animal Planet'in markayla hemen ilişkilendirmeyeceğiniz trend olan bir tatil hashtagini nasıl kullandığına ilişkin bir örnek. Fıstık ezmesi gününü kutlarken içindeki bir maddenin köpek sağlığına iyi gelmediğine değiniyorlar.

Animal Planet

Popüler konularla ilgili görüşmelere katılmak için kutunun dışında düşünmekten korkmayın. Unutmayın, konunun doğrudan ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili olması gerekmez. Markanızın neyi temsil ettiği veya sadece içerik oluşturabileceğiniz komik ve ilginç bir şey olabilir.

280 Karakterden Yararlanın

2017'de Twitter, karakter sınırını 140'dan 280'e çıkarmaya karar verdi. İnsanlar iyi ya da kötü bir fikir olup olmadığı konusunda fikir sahibi olabilirken, gerçek şu ki her tweet'e daha fazla uymanıza izin veriyor. Artık, tweetlerinizi birkaç cümlenin ötesine taşıyabilir ve biraz daha açıklayacı olabilirsiniz.

İçerik Kaynağı Olun

Bu Twitter ipucu muhtemelen şu anda yapmakta olduğunuzdan çok uzakta değil. İçerik iyileştirme, ilk günlerden beri birçok markanın sosyal içerik stratejisinin temelini oluşturuyor.

Ancak bu ipucunu listeye eklememizin nedeni, seçmeyi seçtikleriniz konusunda daha stratejik olmanızı teşvik etmektir.

Bir blogun RSS özet akışındaki her yeni yayını otomatik olarak tweetlemek yerine, paylaştığınız içeriği el ile hazırlamak için zaman ayırın.

Karar Vermek İçin Verileri Kullanma

Twitter stratejinizde değişiklik yapmak istediğinizde, bu sadece içgüdülerinize mi dayanıyor? Hissettiğiniz” için önemli kararlar vermek sizi uzun vadede olumsuz etkileyebilir.

Bir hevesle bir şeyler yapmak yerine, Twitter analitiklerinize bakmak ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını analiz etmek için birkaç dakikanızı ayırın. Ardından verilerinize dayanarak hedeflerinize yaklaşmak için bir plan yapın.

Karar Vermek İçin Verileri Kullanma

Örneğin, analitiklerinize bakarsanız ve bir video içeren tweet'lerinizin yalnızca bir bağlantı içeren tweet'lerden% 50 daha fazla etkileşimde bulunduğunu fark ederseniz, Twitter içerik stratejinize daha fazla video uygulamaya başlamanızın bir işareti olarak kabul edin.

Twitter Topluluğunun Bir Parçası Olun

Çok vurguladığımız bir nokta, Twitter'ın sadece bir içerik dağıtım aracı olmadığıdır. Markaların kitleleriyle bağlantı kurmak için kullanabileceği bir sosyal ağdır. Bunun bir kısmı topluluğun bir parçası.

Çok fazla marka Twitter ekosistemini tanımak için ya çok az zaman harcıyor ya da hiç. İklime alışmanın ve topluluğa katılmanın en iyi yollarından biri, ilgili bazı Twitter sohbetlerine katılmaktır. Markanızla ilgili Twitter sohbetlerine katılmanın uygun olup olmadığını merak ediyorsanız, cevap evettir!

Yeniden Kullanılacak Grafik Şablonları Oluşturma

Canva veya Adobe Spark gibi tüm harika tasarım araçlarının yardımıyla grafik şablonları ayarlamak kolaydır. Tırnak işaretleri için kullanılacak bir şablon seçin ve buna sadık kalın. Çok sayıda etkinlik barındırıyorsanız, özellikle etkinliği tanıtmak için bir şablon oluşturun.

Bir şirket blogunuz varsa yayınlarınızı gözden geçirin. Her gönderi için, birinin dikkatini çekeceğini ve daha fazla bilgi edinmek isteyeceğini düşündüğünüz üç alıntı seçin.

Şimdi, eşleşen üç alıntı grafiği oluşturmak için şablonu kullanın. Bu grafikleri organize bir yere kaydedin. Son olarak, yazınızı önümüzdeki birkaç ay içinde birkaç kez planlamaya başlayın.

New York Times

New York Times, hikayelerinden alıntılar çektiğinde siyah arka plan üzerinde beyaz metni sürekli olarak kullanır. Yazı tipi ve renk kombinasyonunun markasına uygun olduğuna dikkat edin.

Daha fazla alıntı grafik kullandıkça, kitleniz grafikleri markanızdan geliyor olarak tanımaya başlar. Ayrıca, tüm fotoğraflarınız için köşeye küçük bir cümle ve / veya logo ekleyebilirsiniz.

Markalaşma fotoğrafta açıkça işaretlenirken, iyi bir şablon okuyucuyu cümleyi farketmeye itecek.

Zamanı Geldiğinde Otomatikleştirin

Sosyal medya otomasyonunun iyi ve kötü tarafı var. Daha üretken olmanın veya Twitter hesabınızı kimsenin uğraşmak istemediği eksiksiz bir chatbot'a dönüştürmenin son derece yararlı bir yolu olabilir. Twitter otomasyonunu iyi kullanmanın anahtarı, neyi ve nasıl otomatikleştirdiğiniz konusunda seçici olmaktır.

Twitter otomasyonuna bazı iyi örnekler:

  • Her şeyi manuel olarak tweetlemek yerine tweet'leri önceden zamanlama
  • Belirli bir hashtag içeren gelen Tweetleri otomatik olarak etiketlemek için bir sosyal medya yönetim aracı kullanma
  • Müşteri hizmetleri iş akışınızı kolaylaştırmak için Twitter sohbet botlarını kullanma

Diğer taraftan, Twitter otomasyonunun bazı kötü örnekleri şunlardır:

  • Yeni takipçilere otomatik DM'leri bağlantılarla spamlayarak gönderme
  • Müşteri şikayetlerini ele almak için yalnızca otomatik tweet'lere güvenmek

Genel bir kural olarak, çok fazla manuel çalışma gerektirmeyen zaman alıcı görevleri otomatikleştirmeye çalışın.

Diğer Markaların Ne Yaptığını Kopyalamayın

Twitter'ın ilk aşamalarında olduğunuzda ve markanızı oluştururken, rakipleriniz için neyin işe yaradığını görmek için biraz rekabetçi analiz yapmak yaygındır. Ancak, sorun, başkalarının yaptıklarından ilham almak yerine, tüm stratejilerini tamamen kopyalarsanız ortaya çıkar.

Örneğin, bir sayfanın esprili ve küstah cevapları için aldığı tüm övgüleri duyduktan sonra, benzer bir karakteri benimsemek için motive olabilirsiniz. Ancak bu markanızın kişiliği değilse, mevcut eğilime uyacak şekilde stratejinizi tamamen değiştirmek zorunda kalmamalısınız.

Yorumlu Retweet Kullanın

Başka birinin tweetlediği ilginç bir şeyi paylaşmak istediğinizde, kişileri veya markaları Retweetlemek oldukça yaygın bir uygulama haline geldi. Bununla birlikte, biraz daha ileri gidebilir ve bunun yerine yorumlu retweet'i kullanarak etkileşimde katman oluşturabilirsiniz.

Yorumlu Retweet

Aradaki fark, başka birinin tweet attığı şeyi tekrar paylaşmak yerine retweet'e yorum ekleyebilmenizdir. Bu şekilde biraz daha kişiselleştirilmiş ve kitlenize katma değer katar.

Tweetlerdeki Blog Yazılarınızı Optimize Edin

Benzer bir notta, bir makaleyi tweetlerken, tweet'iniz için yalnızca blog yayınının başlığını kullanmanız gerekmez. Bunu değiştirin ve takipçileriniz için kişiselleştirin.

Diyelim ki bir makale paylaşmak istediniz. Birçok pazarlamacı, tweet'lerinde kopya için makale başlığını olduğu gibi kullanabilir. Sorun, bu makaleyi paylaşan kişilerin çoğunun aynı başlığı kullanmasıdır.

Tweetlerdeki Blog Yazılarınızı Optimize Edin

Bunun yerine, kopyayı öne çıkarmak için kişiselleştirebiliriz. Kitlenizi tanıyorsunuz. Tweetleri, yanıt verme olasılıkları yüksek olanlara hitap edecek şekilde hazırlayın.

Tweetlerdeki Blog Yazılarınızı Optimize Edin

Başarıyı Takipçi Sayısı ile Ölçmeyi Bırakın

Bir sonraki Twitter ipucu daha az taktik ve daha iyi bir genel uygulama. Twitter'ın ilk günlerinde bugün sahip olduğumuz tüm veri ve analiz araçlarına erişmeden önce, markaların başarıyı ölçmenin en yaygın yollarından biri takipçi sayımıydı. Takipçi sayınız arttıysa başarılı sayılırdınız.

Ancak sene 2020 ve tüm çabalarımızı 100 bin Twitter takipçisi alma hedefine dayandırıyoruz. Bunun yerine, daha büyük işletme hedeflerinize bağlanan hedefler belirleyebilirsiniz. İlerlemenizi takip etmek için çok sayıda metrik var.

Günümüzde markalar başarıyı şu şekilde ölçüyor:

  • Katılım artışı
  • Twitter'da marka hissi
  • Müşteri tepki süresi
  • Olası satışlar

Markanızın Twitter'da neyi başarmayı umduğunu düşünerek başlayın. Ardından hedefler belirleyin ve ilerlemenizi ölçmek için hangi metrikleri kullanacağınıza karar verin.

Twitter Videoyu İhmal Etmeyin

Hemen hemen her sosyal ağda organik katılımın azaldığı bir dünyada, markalar sürekli olarak reklam ödemeden kitlelerine ulaşmanın yollarını arıyor. Bunu başarmak için en iyi stratejilerden biri Twitter videosu kullanmaktır.

Aslında, Twitter kullanıcılarının% 82'si platformda video içeriği izliyor. YouTube videolarını tweetlemekten çok yerel video paylaşmak en iyisidir. Twitter'ın verilerine göre, yerel Twitter videoları üçüncü taraf videolara kıyasla 2.5 kez yanıt, 2.8 kez retweet alıyor ve 1.9 kez beğeniliyor.

Konuşmaları Ne Zaman Özele Alacağınızı Bilin

Twitter'ın markalar için en popüler kullanımlarından biri müşteri hizmetidir. Sosyal medyanın tüketicilerin bugün müşteri hizmetleri için en iyi tercihi olduğunu görmek mantıklıdır.

Konuşmaları Ne Zaman Özele Alacağınızı Bilin

Ancak Twitter'ı müşteri hizmetleri için kullanırken, sohbeti Twitter feed'inizden ne zaman çıkaracağınızı ve DM veya e-posta desteğine ne zaman götüreceğinizi bilmek önemlidir.

Twitter ilk kişiyi almak için harika bir yerdir, ancak ayrıntılara geçme zamanı geldiğinde konuşmayı daha özel bir kanala taşıyın. Hassas müşteri bilgilerinin korunmasına yardımcı olur, Twitter feed'inizdeki öfkeli müşterilerle sohbet etmekten kaçınır ve size durum hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı verir.

Başarılı markalar, Twitter üzerinden ilk şikayetleri almak için harika bir iş çıkarır, ancak daha sonra duruma daha derinlemesine dalmak için DM ile konuşmayı yapar.

Twitter Listeleriyle Organize Olun

Twitter listeleri, ilgilendiğiniz hesapları gruplar halinde düzenlemenize olanak tanır. Örneğin, etkileşimde bulunmak istediğiniz etkileyiciler veya sizi takip eden müşteriler için bir listeniz olabilir.

Twitter Listeleriyle Organize Olun

Twitter'ın en büyük zorluklarından biri, size tek seferde atılan toplu bilgi miktarıdır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, çok az veya hiç yapıya sahip olmayan çeşitli hesaplardan binlerce tweet olmasa bile yüzlerce kişi çıkar karşınıza.

Herkesi listeler halinde düzenlediğinizde, bir iş akışı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Örneğin, önce “Müşteriler” Twitter listenizi, daha sonra “Etkileyenler” listenizi kontrol edebilirsiniz.

Bu nedenle, takip ettiğiniz herkesin en son tweet'lerini görmek yerine, öncelik verebileceğiniz mini akışlarınız var.

Hedef Müşterilerinizi Bulmak için Twitter Aramasını Kullanın

Twitter yeni potansiyel müşteriler edinmek için bir altın madeni. Bir düşünün. İnsanlar Twitter'ı hayatlarındaki her şey hakkında fikirlerini, meselelerini ve acılarını söylemek için kullanıyorlar. 

Birkaç hızlı arama yaparak, ürün ve hizmetlerinizin çözmenize yardımcı olabileceği sorunlar hakkında konuşan tonlarca insanı keşfedebilirsiniz.

Diyelim ki migren rahatlama hizmetleri sunan bir Reiki stüdyoları zinciriniz var. Baş ağrısı hakkında şikayet eden kişileri bulmak için bir Twitter araması yapabilirsiniz. İşte sadece "baş ağrısı" terimiyle yaptığımız bir aramadan birkaç sonuç:

Bunlar Reiki zinciri için harika bir ipucu olabilir. Buradan, baş ağrısının nasıl hafifletileceği ve daha fazla bilgi için web sitenize nasıl yönlendirileceği hakkında bazı hızlı ipuçları sunabilirsiniz.

Bu basit ve işlem yapılabilir Twitter ipucu, işletmeniz için yeni potansiyel müşteriler ve hatta müşteriyle sonuçlanabilir.

İnsanlar @Sizden Bahsettiğinde Yanıt Ver

Tüketicinin sosyal medyadaki en büyük takibi bırakma nedenlerinden biri, markaların onları görmezden gelmesidir. Aslında, cevap almazlarsa tüketicilerin% 15'i markayı bırakacaktır. 

Aşağıdaki tabloda takipten çıkılma nedenleri sırasıyla görüntülenmiştir: Çok fazla reklam, alakasız bilgiler, çok fazla tweet atma, markaya uymayan argo paylaşımlar, çok nadir paylaşım ve son olarak cevap alamama

İnsanlar @Sizden Bahsettiğinde Yanıt Ver

Günde yüzlerce veya binlerce tweet alan daha büyük bir markaysanız, her bir bahsetmeyi yanıtlayamazsınız. Ancak müşterilerden, medyadan ve diğer yüksek öncelikli tweet'lerden gelen mention'ları önceliklendirdiğinizden emin olmalısınız.

Ve ne kadar çabuk cevap verirseniz o kadar iyi. Verilerimiz, müşterilerin dört saat içinde sosyal markalardan yanıt almayı beklediğini, ancak çoğu markanın ortalama 10 saat yanıt süresi beklediğini gösterdi.

Tweetlediğiniz Her Şeyin Kalıcı Olduğunu Varsayın

Uygunsuz içeriği tweetleyen veya müşteri şikayetlerine kaba yanıt veren markaların PR kabuslarının hikayelerini hepimiz duyduk.

Bu tür durumlardan kaçınmanın en kolay yollarından biri, birinin göreceği varsayarak tweet atmaktır. Ve tweet herkese açık olmak istemediğiniz bir şeyse veya markanızın temsil ettiği şeye aykırı ise, paylaşmayın.

Bir tweet'i iki dakika kadar bırakıp silseniz bile, her zaman birinin ekran görüntüsü alma ve web'de paylaşma şansı vardır.

Uzun lafın kısası, bilinçli tweet atın.

Biyografinize İkinci Bağlantı ekleyin

Daha fazla trafik veya olası satış elde etmenize yardımcı olabilecek başka bir Twitter ipucu. Profilinize aldığınız ana "Web Sitesi" bağlantısına ek olarak biyografinize de bir bağlantı koyabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bunu kendi yararınıza kullanmanın birçok yolu vardır. Örneğin, bir bağlantının şirket blogunuza, diğeri ana sayfaya gider. Veya biri kampanyaya özel bir açılış sayfasına giderken diğeri haber bülteniniz için olabilir.

Bir bonus ipucu olarak, markanızın birden fazla Twitter alt sayfaları varsa, bunları biyografinize de dahil edebilirsiniz, böylece insanlar hızlı bir şekilde onlara gidebilir.

Trolleri Malzeme Vermeyin

Twitter, kitlenizle bağlantı kurmak, müşteri desteği ve ağ sağlamak için harika bir platform olsa da, trollerden de nasibinizi alacaksınızdır.

Twitter trolleri, sadece dikkatinizi çekmek istemek dışında, markanızı gerçek bir sebep olmadan zedelemeye veya saldırmaya çalışacak hesaplardır.

Yaygın bilgi gibi göründüğü için neden bu ipucunu listeye koyduğumuzu merak ediyor olabilirsiniz. Ancak, meşru bir müşteri şikayeti ile bir trol arasında ayrım yapmanız gerektiğinde bazı zorluklar ortaya çıkar. Aradaki fark her zaman çok net değil.

Bir müşteri şikayetinin yasal mı yoksa bir trol olup olmadığından şüpheniz varsa, en iyi yaklaşım profesyonel olarak yanıt vermek ve yanıtlarını beklemektir.

Trolleri Malzeme Vermeyin

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere trol olup olmadığı net olmayan bir hesap markaya saldırıda bulunuyor ama marka bu durumu profesyonelce cevap vererek atlatıyor.

İnsanların Temasa Geçmesini Kolaylaştırın

Daha önce de belirttiğimiz gibi, müşteriler Twitter'a genellikle bir müşteri destek kanalı olarak bakarlar. Kolayca iletişim kurarak işleri kolaylaştırın.

Warby Parker, biyografilerine müşteri desteği için resmi iletişim kanallarını ekleyerek harika bir iş çıkarıyor. Ayrıca, Warby Parker'ın sizi izleyip izlemediğine bakılmaksızın, herkesin onlara mesaj gönderme yeteneğini de etkinleştirdiler.

İnsanların Temasa Geçmesini Kolaylaştırın

Müşterilerin sizinle iletişim kurması ne kadar zor olursa, bir temsilci ile konuştukları zaman o kadar sinirli olurlar. Ve istediğiniz son şey, kötü müşteri hizmeti sunan şirket olarak markalı olmaktır. Potansiyel müşterileri ortadan kaldıracaktır.

SPAM YOLLAMAYIN!!!

Otomasyonla ilgili ipucuna biraz değindik, ancak bunu gerçekten güçlendirmek istiyoruz. Mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcıya spam gönderen marka olmayın

Markalı Hashtag Oluşturma

Twitter'da kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler almak ister misiniz? Kendi markalı hashtag'inizi oluşturarak başlayın.

Markalı hashtag'ler, size ve kitlenize markanızla ilgili tüm tweet'leri kolayca görmenin bir yolunu sunar. Ayrıca, belirli kampanyalardaki tweet'leri izlemek için de harikalar. Örneğin, Netflix genellikle orijinal içeriği için hashtag'lere sahiptir. Bu markalı hashtag'ler yeni veya gelecek şovlar ve filmler hakkındaki sohbetleri izlemeyi kolaylaştırır.

İşleri bir sonraki seviyeye taşımak için, duyarlılık analizi, erişim, gösterimler ve daha fazlası hakkında veri toplamak üzere markalı hashtag'leri sosyal medya analiz aracınızla birleştirin.

Tweet'inize Biraz Zaman Ayırın

Bir tweet çok kısa olduğundan, yazmak ve dünyaya göndermek kolaydır. Ancak, yazımınızı ve tonunuzu bir kez daha kontrol etmek için birkaç saniye ayırmanız sizi utanç verici aksiliklerden kurtarabilir.

Bazen görünüşte masum bir tweet, sadece yazım hatası veya ifade biçimi nedeniyle yanlış yorumlanabilir.

Başarı için Bu Twitter İpuçlarını Takip Edin

Bu Twitter ipuçları yeni başlayanlara yönelik olsa da, her büyüklükteki markalar bunlardan yararlanabilir. Büyük şirketlerin çoğunun Twitter'da zaman zaman dikkat çekici hatalar yaptığını gördük. Bu nedenle, temel bilgileri gözden geçirmek veya yeni trendler ve taktiklerden haberdar olmak asla kötü bir fikir değildir.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Meizu 17 akıllı telefon Mayıs ayında tanıtılacak! Önceki

Meizu 17 akıllı telefon Mayıs ayında tanıtılacak!

İPhone'da Siri ile Spotify Nasıl Kullanılır Sonraki

İPhone'da Siri ile Spotify Nasıl Kullanılır

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.