Yeteneklerine Rağmen Hiç Önemli Rolleri Olmayan 13 Oyuncu

Yeteneklerine Rağmen Hiç Önemli Rolleri Olmayan 13 Oyuncu

Tekmoloji olarak, unutulmaz rolleri olmayan ya da Oscar almayan Hollywood yıldızlarını hatırlamaya karar verdik, ama belki gelecekte alırlar. Ve bunların çoğu, hayranlarının çok sevdiği oyunculardır.

Neredeyse mükemmel filmografileri olan oyuncuların bile gurur duymadıkları 2-3 filmi var. Geleceğin film yıldızları, gerekli deneyimi kazanmak için genç yönetmenlerin yönettiği düşük bütçeli filmlerde rol almak zorundadır. Ancak bazı oyuncular hiçbir zaman büyük, başarılı roller üstlenmiyor gibi görünüyor. Kötü filmlerde karakterleri vasat ve o kadar da ilginç değilken, daha iyi filmlerde diğer daha dinamik karakterlerin gölgesinde kalırlar.

Yeteneklerine Rağmen Hiç Önemli Rolleri Olmayan 13 Oyuncu


1
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez Selena'da ilk kez bir filmde göründüğünde, insanlar çok yetenekli olduğu için harika bir kariyere sahip olacağından emindi. Ancak filmografisinde bu kadar yetenek gerektiren çok fazla rol yok. Ve kayıtlarında Gigli gibi bazı kötü şöhretli filmler var. Elbette, geri dönmesi gereken bir şarkıcılık kariyeri var.

2
Rob Schneider
İzleyiciler muhtemelen Rob Schneider'ı her ikisi de genç izleyiciler için ikonik filmler olan The Hot Chick ve Deuce Bigalow: Male Gigolo gibi komedi filmlerinden hatırlıyorlar. Ancak Schneider'lı tek bir film, Metacritic'te dünyaca ünlü bir yıldız için çok etkileyici olmayan %54'ten fazla puan alamadı.

3
Cara Delevingne
Cara Delevingne gerçekten çekici olmasına ve oyunculuk becerileri Hollywood'da popüler olacak kadar iyi olmasına rağmen, hiçbir zaman büyük rolleri olmadı. En ünlü rollerinden biri, hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumsuz eleştiriler alan Suicide Squad'dı. Aynısı, başrolünü oynadığı Valerian ve Bin Gezegenin Şehri adlı fantastik film için de geçerliydi.

4
Christian Slater
Christian Slater söz konusu olduğunda, çoğumuz onu birçok filmde ve dizide gördüğümüzün farkındayız, ancak olağanüstü rollerinden hiçbirini hatırlayamıyoruz. Slater'ın karakterleri ya destekleyicidir ya da akılda kalıcı hiçbir özelliği yoktur. Ve aktörün filmlerinin çoğu yüksek reyting alamadı.

5
Jennifer Love Hewitt
Bu aktrisin romantik komediler dışında sıradan izleyicileri veya eleştirmenleri etkileyen ciddi bir rolü yok. Genellikle kötü filmlerde oynayan aktörlerin Hollywood derecelendirmesinde, Hewitt kadınlar arasında ilk sırada yer alıyor - oynadığı tek bir film bile olumlu eleştiri almadı.

6
Charlie Day
Bu oyuncu It’s Always Sunny in Philadelphia dizisindeki rolüyle ünlü ve sevilen bir oyuncu ancak Day film konusunda pek başarılı değil. Day'in Horrible Bosses, Fist Fight ve Going the Distance'taki karakterleri klişeydi ve hiç akılda kalıcı değildi.

7
Amber Heard
Ne yazık ki, aktrisin ödüllerini kazanacak filmlerde parlak rolleri yok. Çekici ve yetenekli olmasına rağmen, rollerinin hiçbiri unutulmaz değil. Ama o sadece 34 yaşında, bu yüzden belki de hayatındaki rolü hala geleceğinde.

8
Scott Eastwood
Oyuncu, görünüşünü ve çenesini ünlü babasından miras alsa da, aynı büyük rollerden yoksundur. Suicide Squad, Pacific Rim: Uprising ve The Fate of the Furious gibi bazı büyük projelerde rol aldı, ancak her zaman izleyicilerin hatırlayamayacağı destekleyici roller alıyor.

9
Kevin James
Çoğu insan bu aktörü, bir kızın gönlünü kazanmak için Will Smith'in yardımına ihtiyaç duyan çekici bir adamı canlandırdığı hit komedi Hitch sayesinde hatırlıyor. Ancak bu rol bile olağanüstü olmaktan uzaktı. Her zaman aynı türden karakterleri oynuyor (Paul Blart: Mall Cop, Zookeeper ve Grown Ups'taki gibi). Ve bir gerilim filmi yaparak imajını değiştirmeye çalıştığında izleyiciler bundan pek hoşlanmadı.

10
January Jones
Oyuncu Mad Men'de bir eş olarak harika olsa da, rollerinin çoğu, özellikle filmlerde, izleyicilere hiçbir duygu hissettirmiyor. Aslında, bazen X-Men: First Class'taki rolü gibi tartışmalı olarak kabul edildiler.

11
Taylor Lautner
Taylor Lautner
Vampir destanında yer almak, ana rollerdeki tüm aktörler için hayatları için bir dönüm noktasıydı. Birçok kişi Taylor Lautner'ın filmde harika olduğunu düşünse de çoğu kişi onu birçok sahnede vücudu ve gömleğini çıkarması ile hatırlıyor. Ancak bu franchise muhtemelen hala kariyerinin en büyük rolü.

12
Amanda Bynes
Oyuncu kariyerine hırslı ve umut verici bir başlangıç ​​yaptı: Çok genç yaşta Nickelodeon'da göründükten sonra oldukça popüler olan gençlik komedileri ve dramalar yapmaya başladı. Ancak sağlık sorunları nedeniyle sektörden ayrıldı ve asla gerçek anlamda büyük bir rol üstlenmedi.

13
David Arquette
Bu oyuncunun kariyerinin en başarılı projesi, Scream serisinin bir parçası olmaktı. Ne yazık ki, bu rol sahip olduğu tek unutulmaz roldü - diğerlerinin hepsi daha az ilgi çekiciydi.

Yazarın Diğer Yazıları

WhatsApp; Eski iPhone Cihazlarda Kullanılamayacak! Önceki

WhatsApp; Eski iPhone Cihazlarda Kullanılamayacak!

Epic Games 1 Aylık Discord Nitro Hediye Ediyor! Sonraki

Epic Games 1 Aylık Discord Nitro Hediye Ediyor!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.