Yıldızların Evliliğine Vesile Olan 18 Film ve Dizi

Yıldızların Evliliğine Vesile Olan 18 Film ve Dizi

Tekmoloji olarak, favori dizi ve filmlerimizden bazılarında hayatlarının aşkını bulan ünlülerden oluşan bir liste hazırlamaya karar verdik

Brad ve Angelina, Mr. and Mrs. Smith'i çekerken birbirlerine aşık olduktan sonra en ateşli çiftlerden biri oldular. Ancak Penelope Cruz, Tom Hanks ve Julia Roberts gibi diğer ünlüler de ruh ikizlerini çekim sırasında buldu. Ve bu çiftlerden bazıları 30 yıldır evliler ve Cupid'in okunun ne zaman vuracağını asla bilemeyeceğinizi kanıtlıyor.

Yıldızların Evliliğine Vesile Olan 18 Film ve Dizi


1
Mr. & Mrs. Smith — Brad Pitt ve Angelina Jolie
Brad Pitt'in Jennifer Aniston ile 5 yıllık evliliğini bitiren ünlü film bu. Daha sonra Pitt ve Angelina Jolie, 12 yıllık bir ilişki ve 2 yıllık evliliğin ardından 2016 yılında ayrıldı. Ayrıca birlikte 6 çocukları oldu - 3 tanesi evlat edinildi.

2
Days of Thunder — Tom Cruise ve Nicole Kidman
1989 yılında birlikte çekim yaparken tanıştıktan sonra birlikte 11 yıllık bir evliliğe başladılar ve 2 çocuk evlat edindiler. Ancak, 2001'de boşandılar ve Nicole Kidman şimdi Keith Urban ile mutlu bir şekilde evli.

3
Vicky Cristina Barcelona - Penélope Cruz ve Javier Bardem
Bu rüya çift, ilk kez 1992'de birlikte çekim yaparken birbirlerini gördüler. 2008 filmi Vicky Cristina Barcelona'nın setinde tanışıp romantizme başladıklarında işleri bir sonraki seviyeye taşımaları uzun yıllar aldı. 2010 yılında evlendiler ve şimdi birlikte 2 çocukları var.

4
Daredevil - Jennifer Garner ve Ben Affleck
Bu çift 2002'de birlikte çekim yaparken aşık olduğunda, Jennifer Garner, Scott Foley ile evliydi ve Ben Affleck Jennifer Lopez ile çıkıyordu. Ancak, kısa sürede birlikte bir ilişkiye başladılar ve sonunda evlendiler. 10 yıl evli kaldılar ve 2017'de ayrılmadan önce birlikte 3 çocukları oldu.

5
Cleopatra - Elizabeth Taylor ve Richard Burton
İkonik Hollywood yıldızı 1962'de İtalya'da çekimler yaparken Galli aktör Richard Burton'a aşık oldu. İkisi de evli olmasına rağmen birbirlerine olan aşkları güçlüydü ve kısa süre sonra 1964'te evlendiler. 11 yıl sonra ayrıldılar ve bir yıldan az bir süre yeniden evlendiklerinde 12 yıl sonra kesin olarak boşandılar.

6
Dream House - Daniel Craig ve Rachel Weisz
Bu A sınıfı çift, 2011'den beri evli ve 2018'de, 2011 filminde birlikte olduktan sonra ilk çocuklarını birlikte karşıladılar.

7
Black Swan - Natalie Portman ve Benjamin Millepied
Natalie Portman, kocasıyla 2010'da çekimler sırasında tanıştı. Benjamin Millepied, filmde dansçı ve koreograf olarak çalışıyordu ve onlar birbirlerine aşık oldular. 2010'da nişanlandılar ve 2012'de düğümü bağladılar. Şimdi birlikte 2 çocukları var.

8
The Place Beyond the Pines - Eva Mendes ve Ryan Gosling
Bu güzel çiftin bir ilişkide olduğu söylentileri, 2011'de birlikte filmde rol aldıkları zaman başladı. İlişkileri konusunda çok özeller ama 9 yıldır birlikte olduklarını ve bugün 2 çocukları olduğunu biliyoruz.

9
Green Lantern - Ryan Reynolds ve Blake Lively
Bu ikonik ikili, 2010'da çekimler sırasında tanıştıktan sonra ortaya çıktı ve 2011'de çıkmaya başladılar. 2012'de evlendiler ve o zamandan beri geriye bakmadılar. Bugün hala mutlu bir evlilikleri var ve 3 çocukları ile birlikte yaşıyorlar.

10
I Know What You Did Last Summer - Sarah Michelle Gellar ve Freddie Prinze Jr.
Bu yıldızlar tam 18 yıldır birlikteler ve olmaya da devam ediyor. İlk 1997deki bir filmde birlikte rol alırken aşık oldular ve şimdi birlikte 2 çocukları var.

11
Step Up - Channing Tatum ve Jenna Dewan
Bu çift, çekimleri bitirdikten sonra gerçek hayatta hayatlarını birleştirdiler. Neredeyse 9 yıllık evliler ve 2013'te bir çocukları oldu. Ne yazık ki 2018'de ayrıldılar.

12
Evening - Claire Danes ve Hugh Dancy
Bu çift ilk olarak 2007'de başrollerini oynadıkları filmin setinde tanışmış ve 2009'da evliliklerini duyurmuşlardır. Şimdi 2 çocukları var ve halen mutlu bir evlilikleri var.

13
The Light Between Oceans - Michael Fassbender ve Alicia Vikander
Bu ikili 2014'te Avustralya ve Yeni Zelanda'da birlikte çekim yaparken aşkı buldular ve kısa süre sonra 2017'de evlendiler. Bugün hala mutlu bir evlilikleri var.

14
The Mexican - Julia Roberts ve Danny Moder
Julia Roberts kocasıyla 2000 yılında çekimler sırasında tanıştı ve kısa bir süre sonra 2002'de evlendi. Daniel Moder görüntü yönetmeni ve aynı zamanda The Mexican filminde de çalışıyordu. Hala birlikteler ve birlikte 3 çocukları var.

15
Bosom Buddies - Tom Hanks ve Rita Wilson
Bu ikiliden daha ilham verici bir çift düşünmek zor. İlk olarak 1981'de Bosom Buddies'in bir bölümünde birlikte rol aldılar ve birbirlerine aşık oldular. Ertesi yıl herkese ilan ettiler aşklarını. 1988'de evlendiler ve o zamandan beri zamana direnerek ikonik bir Hollywood çifti oldular.

16
Game of Thrones - Kit Harington ve Rose Leslie
Bu çift ekrandaki John Snow ve Ygritte çiftini oynadıkları için ünlendiler ve ilk kez 2011'de tanıştılar. 2018'de evlendiler ve ilk çocukları 2021'de doğdu.

17
Orange Is the New Black - Samira Wiley ve Lauren Morelli
Bu ikisi, birlikte çalışırken derinden aşık oldular - Lauren Morelli dizinin yazarıydı ve Samira Wiley de oyuncuydu. 2017'de Lauren Morelli, kocasından Samira için ünlü bir şekilde ayrıldıktan sonra evlendiler.

18
Buffy the Vampire Slayer - Alyson Hannigan ve Alexis Denisof
Bu çift 1999 yılında 1 sezon birlikte oynadıktan sonra 2003 yılından beri evlidir. O zamandan beri mutlu bir evlilikleri vardır ve hatta 2 çocuk dünyaya getirmiştir.

Yazarın Diğer Yazıları

Apple, Studio Display Web Kamera Sorununu Giderdiğini Açıkladı Önceki

Apple, Studio Display Web Kamera Sorununu Giderdiğini Açıkladı

Netflix'in Animasyon Ekibinde Yaşanan Sıkıtılar Arcane 2. Sezonu Etkileyecek mi? Sonraki

Netflix'in Animasyon Ekibinde Yaşanan Sıkıtılar Arcane 2. Sezonu Etkileyecek mi?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.