Yıllardır Ekranlarda Görmediğimiz 11 Ünlü Oyuncu

Yıllardır Ekranlarda Görmediğimiz 11 Ünlü Oyuncu

Tekmoloji, parlak rolleri sayesinde ünlü olan, ancak hit filmlerinden çok kısa bir süre sonra ortadan kaybolan bazı Hollywood ünlülerini hatırlamaya karar verdi.

Ünlü olmak o kadar kolay değil. Ama ününü korumak daha da zor. Hollywood'daki rekabet inanılmaz derecede yoğun olduğu için her popüler oyuncu muhtemelen bu sorunla karşı karşıya kaldı. Her yıl birçok genç oyuncu bu muhteşem ekran dünyasını fethetmeye, bir film rolü almaya ve ünlü olmaya çalışıyor. Ancak sadece en yetenekli ve ısrarcı insanlar bunda gerçekten başarılı olabilir.

Yıllardır Ekranlarda Görmediğimiz 11 Ünlü Oyuncu


1
Demi Moore
Demi Moore sık sık sosyal medya haberlerinde yer aldı: Bruce Willis'ten boşandı, 16 yaş küçük Ashton Kutcher ile evlendi, birkaç estetik ameliyat geçirdi, Kutcher'dan ayrıldı vb. Ancak Moore'un oyunculuk kariyeri o kadar canlı değil. Patrick Swayze ile birlikte rol aldığı Ghost, Demi'nin en başarılı çalışmasıydı. Daha sonra Striptiz ve G.I.'de oynadı. Jane ve en kötü kadın oyuncu olarak Altın Ahududu Ödülü'nü aldı. Ve diğer filmlerinde sadece önemsiz roller aldı.

2
Tobey Maguire
Peter Parker rolü Maguire'ı gerçek bir Hollywood yıldızı yaptı ve Kirsten Dunst ile öpüşmesi en ikonik aşk sahnelerinden biri oldu. Daha sonra oyuncu, 2 Spider-Man devam filminde rol aldı, ancak daha sonra başka bir oyuncu ile değiştirildi. Yani bu, Maguire'ın kariyerinde şimdiye kadarki en büyük proje oldu. Ancak kuralın bir istisnası var: Anlatıcı Nick Carraway'i oynadığı Muhteşem Gatsby.

3
Jessica Alba
James Cameron'ın Dark Angel'ındaki rolü, Jessica Alba için çığır açan bir roldü ve Robert Rodriguez'in Günah Şehri'ndeki striptizci rolü, onun en ünlü çalışmaları oldu. Daha sonra Jessica bazı romantik komedilerde, aksiyon filmi Machete'de ve gerilim filmi The Killer Inside Me'de oynadı. İçimdeki Katil birçok iyi eleştirmen eleştirisi aldı, ancak yine de Sin City kadar iyi değildi. Yine de, Alba her zaman dünyanın en ateşli kadını olmayı başardı.

Son yıllarda oyuncu işine odaklandı. 2011 yılında çevre dostu ürünler üretmeyi hedefleyen The Honest Company'nin kurucu ortağı oldu. 2016 yılında Forbes'a göre Amerika'nın 40 yaş altı en zengin girişimcileri listesinde yer aldı.

4
Taylor Lautner
Alacakaranlık Efsanesi vizyona girer girmez dünyanın dört bir yanından kızlar 2 gruba ayrıldı: Robert Pattinson'ın oynadığı gizemli vampire hayran olanlar ve Taylor Lautner'ın oynadığı büyüleyici kurt adamı hayal edenler. Ekranda gömleksiz Taylor'ın göründüğü sahneler kimseyi kayıtsız bırakmadı. Ne yazık ki, “Alacakaranlık”taki meslektaşlarının aksine Lautner sinema dünyasını asla fethetmeyi başaramadı: neredeyse tüm filmleri fark edilmeden silindi gitti.

5
Carrie-Anne Moss
Matrix 1999'da gösterime girdi ve hemen bir kült film haline geldi ve Trinity'yi oynayan Carrie-Anne Moss ünlü oldu. Daha sonra Moss, The Matrix'in 2 devam filminde ve birkaç Marvel filminde yer aldı, ancak Trinity'nin rolü hala aktrisin en unutulmaz ve başarılı çalışması olarak kaldı.

6
Zach Galifianakis
Galifanakis'in oynadığı The Hangover, gişe başarısı elde etti ve 2009'un en iyi filmleri listesinde yer aldı. Devam filmi daha da başarılı oldu ve 500 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Bu film sayesinde Galifanakis bir yıldız oldu, ancak The Hangover'dan bu yana kariyerinde daha fazla unutulmaz filmi olmadı.

7
Helen Hunt
Helen Hunt, Mad About You dizisiyle aldığı 4 Emmy Ödülü ve 3 Altın Küre Ödülü sahibidir. Daha sonra Helen, Helen'i Oscar'a getiren romantik bir komedi olan As Good as It Gets'te rol almaya davet edildi. Bu uzun ödül listesi, aktrisin inanılmaz bir kariyer inşa etmesine yardımcı olmalıydı, ancak eleştirmenlere göre Hunt'ın diğer çalışması o kadar parlak değildi. Son zamanlardaki tek önemli çalışması, 2012'de yayınlanan The Sessions'daki rolüydü.

8
Macaulay Culkin
Macaulay Culkin gerçek bir fenomendir. En başarılı filmi Evde Tek Başına, neredeyse 30 yıl önce vizyona girdi. Yine de dünya, oyuncunun zorlu hayatını ve iniş çıkışlarını izlemeye devam etti. Kuşkusuz, bu bir tür Noel büyüsü!

9
Jessica Biel
Jessica Biel'in kariyeri, California'dan bir Protestan rahibin büyük kızını oynadığı Yedinci Gökyüzü dizisiyle başladı. En başarılı rolü The Illusionist'te Eisenheim'ın sevgilisi rolüydü. Ne yazık ki, henüz Hollywood'u fethetmeyi başaramadı ve şimdi bile sadece önemsiz roller alıyor. Aslında dizi konusunda daha başarılı. 2017 yılında The Sinner vizyona girdi ve oyuncu Altın Küre Ödülü'ne aday gösterildi.

10
Elijah Wood
Elijah Wood, yalnızca bir rolüyle ünlü olan oyunculardan biri değil: Eternal Sunshine of the Spotless Mind ve Green Street Hooligans gibi popüler filmler ve Wilfred ve Dirk Gently's Holistic gibi TV dizileri de dahil olmak üzere birçok farklı projede yer aldı. Dedektif Ajansı. Bununla birlikte, milyonlarca insan hala bu aktörü Yüzüklerin Efendisi'ndeki karakteriyle ilişkilendiriyor.

11
Megan Fox
Jessica Alba gibi Megan Fox da her zaman dünyanın en çekici kadınları listesinde yer alıyor. Ama oyunculuk kariyerinde o kadar başarılı değil. Megan'ın filmlerinin en popüleri Transformers ve devamı. 2. filmin vizyona girmesinin ardından oyuncu projeden ayrıldı. Sebebini aslında kimse bilmiyor ama sert karakteri ve filmin yönetmeni Michael Bay'in sert açıklamaları nedeniyle olduğu söyleniyor. Her neyse, oyuncu şu anda pek çalışmıyor.

Yazarın Diğer Yazıları

En Sevdiğiniz Dizide Gözden Kaçırmış Olabileceğiniz 15+ Detay Önceki

En Sevdiğiniz Dizide Gözden Kaçırmış Olabileceğiniz 15+ Detay

Oppo A11'in Teknik Özellikleri ve Görselleri Yayınlandı Sonraki

Oppo A11'in Teknik Özellikleri ve Görselleri Yayınlandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.