2016'da Çıkmış ama Iskalamış Olabileceğiniz 16 Muhteşem Film

2016'da Çıkmış ama Iskalamış Olabileceğiniz 16 Muhteşem Film

Tekmoloji olarak 2016'da yayınlanan ve radarınızın altına düşmüş olabilecek en iyi filmlerden bazılarının bir listesini hazırladık.

Her zaman düzinelerce yeni film gösterime girer ve tek bir kişinin hepsini görmesi gerçekten düşük bir ihtimaldir. Bu nedenle, tamamen kaçırdığımız birkaç harika film olması kaçınılmazdır.

Bu şekilde film kaçırmadığınızdan emin olmak için, Tekmoloji olarak 2016'da yayınlanan ve radarınızın altına düşmüş olabilecek en iyi filmlerden bazılarının bir listesini hazırladık.

2016'da Çıkmış ama Iskalamış Olabileceğiniz 16 Muhteşem Film


1
Love & Friendship
Güzel ve genç bir dul olan Susan, yüksek sosyetede davranışlarıyla ilgili konuşmalardan kaçmak için ölen kocasının aile malikanesine gelir. Zaman kaybetmek istemeyerek, kendisi ve küçük kızı için zengin kocalar aramaya başlar. Bunun için sadece güzelliğin ve çekiciliğin birleşimine değil, aynı zamanda keskin zekaya ve entrika için inanılmaz bir yeteneğe de ihtiyacı olacak.

2
Nine Lives
Tom Brand, kendisiyle ilgili belli bir tuhaflığı olan milyarder bir işkoliktir. İşine tamamen dalmış ve ailesinin hayatının biraz dışındadır; kızı için doğumgünü hediyelerini ancak son anda almayı hatırladığı nokta kadar dışında. Rebecca gerçek bir kediye sahip olmayı hayal ediyor ve Tom ne kadar hayvanlardan hoşlanmasa da evcil hayvan dükkanına gidiyor ve orada Bay Fuzzypants adındaki en güzel kediyi seçiyor.

3
Mother's Day
Egzersiz ve alışveriş, kaprisli ebeveynler ve asi çocuklar, kıskanç arkadaşlar ve hoş olmayan eski sevgililer - bunlar bir kadının hayatındaki gerçek mutluluğu oluşturan bileşenlerdir. Ve ayrıca bir erkeğin, eğer bekar bir babaysa. Ama gerçek aşkla karşılaşırsanız hayatın sizi nereye taşıdığı önemli değildir; en önemli şey, basitçe pes etmemektir.

4
Tiger Theory
60 yaşındaki veteriner hekim Jan depresyona girer. Kayınpederinin intiharının ardından, hayattan dayanılmaz bir yorgunluk hisseder. Jan, hayatındaki bir şeyleri acilen değiştirmesi gerektiğini anlar, aksi takdirde aynı kaderin onu beklediğini bilir. Böylece kendini toparlar ve en değerli hayalini gerçekleştirmek için bir yolculuğa çıkar.

5
Sing Street
Bu, müzik ve büyümeyle ilgili nostaljik bir dram. 1980'lerin ekonomik krizi Connor'ın ailesini vurduğunda, o prestijli özel okulundan sıradan bir devlet okuluna geçmek zorunda kalır. Genç, yeni çevresinin edepsizliği ve cehaleti ile karşı karşıya gelir, ancak aynı zamanda güzel ama elde edilemeyen bir kıza aşık olur. Onu etkilemek için kendi rock grubunu kurar.

6
Maigret Sets a Trap
Komiser Maigret, birkaç genç kadının öldürülmesine odaklanan, çok karmaşık bir davayla ilgileniyor. Daha fazla kurban olasılığından kaçınmak için, komiser, son derece riskli birkaç tuzak hazırlar.

7
The BFG
Bu hikayenin merkezinde Sophie adında bir kız var. Bir defasında gece yarısına kadar uyuyamaz ve pencereden dışarı baktığında, komşu evlerin önünden geçen ve yatak odalarının pencerelerinden içeri üfleyen bir dev görür. Eski masallarda ve çocukların korku hikayelerinde olduğu gibi, dev de Sophie'yi görür, onu alır ve ülkesine götürür.

8
47 Meters Down
Filmin konusu, Meksika'da tatile giden iki kız kardeş, Kate ve Lisa'ya odaklanıyor. Heyecan arayan Kate, kız kardeşini onunla bir su altı kafesine gitmeye ve bazı büyük beyaz köpekbalıklarına görmeye ikna eder. Kafes açılır ve kızlar kendilerini 47 metre derinlikte okyanusun derinliklerinde bir saat sürecek bir oksijen rezerviyle bulurlar, ancak kıyı iki saat uzaklıktadır. Çevrelerinde de, dünyadaki en tehlikeli avcılar vardır.

9
The Light Between Oceans
Yeni evliler Tom ve Isabelle uzak bir adada yaşamaya yerleşir. Bir gün bir tekne, yeni doğmuş bir bebekle kıyıya yaklaşır. Çift, bu kararın ne kadar feci olacağının farkına varmadan, çocuğu sanki kendi kızı gibi yetiştirmeye karar verir.

10
Tenemos que hablar
Nuria'nın hayatı harika. Harika bir işi, bir evi ve evlenmek istediği bir erkek arkadaşı var. Ancak küçük bir sorun var: Halen ailesinin yatırımlarını mahvettiği için suçluluk duygusuyla boğuşan şimdiki kocası Jorge'den boşanmamıştır.

11
I.T.
Mike Regan'ın ve ailesinin hayatı, yapay zeka ve ileri teknolojideki en son başarılar üzerine inşa edildi. Mike, kızı ile BT uzmanı Ed arasındaki çok ileri gittiğini düşündüğü ilişkiye son vermeye çalıştığında, hem onun hem de ailesinin hayatı tehdit altına girer.

12
Hell or High Water
İki kardeş, borçlularını soyan bazı bankaların kasalarına bakmaya karar verir. Bu çirkin suçların araştırılması, Şerif Marcus'un kariyerini taçlandırır. Ama bu dava sonuçta neye yol açacak?

13
Sully
15 Ocak 2009 olaylarına "Hudson'daki mucize" denildi. O gün, 1549 numaralı uçuşta kaptan olan Chesley "Sully" Sullenberger, A320 uçağıyla New York'taki Hudson Nehri'nin soğuk sularına acil iniş yaptı. Gemideki hiç kimse yaralanmadı. Buna rağmen, Sully'nin itibarını ve seçkin kariyerini mahvetmekle tehdit eden bir soruşturma başladı.

14
Mr. Church
Bir ailenin reisi ölür ve karısıyla kızına bir "veda hediyesi" bırakır: "İstediğiniz her şeyi ve bilmediğiniz şeyleri bile pişirebilen" bir şef olan Bay Church. Ancak Henry Joseph Kilisesi kısa sürede sadece aile şefi değil, aynı zamanda ailenin bir üyesi olur. Bu filmin ana teması şunlardır: zor ilişkiler, kayıp, sevgi dolu destek ve dipsiz dostluk.

15
The Confirmation
Sekiz yaşındaki Anthony, hafta sonunu alkolik olan ve Anthony'nin annesinden ayrılan babasıyla geçirmek zorundadır. Bu ikisi için de zor bir durum ve buna bir dizi olay eşlik eder. Ancak baba ve oğul, birlikte yaşadıkları zorlukların üstesinden geldiklerinde aralarındaki bağlantının gerçekten ne kadar güçlü olduğunun farkına varırlar.

16
Quo vado?
Checco 15 yıl boyunca Av ve Balıkçılık İdaresi'nde sabahtan geceye çalışarak ulusuna hizmet etmiştir. Statü, iyi bir ücret ve bir sürü ikramiye - bu sadece bir hayat değil, bir hayalin gerçekleşmesidir. Ancak beklenmedik şekilde bir talihsizlik ortaya çıkar: hükümetteki işverenleri, işçilerine iyi bir kıdem tazminatı teklif ederek personel kesintileri yapmaya karar veriyor. Ve reddedenler için, "cehenneme git" ekibine hoş geldiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

İş İçin TikTok Nasıl Kullanılır? Önceki

İş İçin TikTok Nasıl Kullanılır?

Samsung, Oyun Performansı Arttırmak İçin GameDriver'ı Yayınladı Sonraki

Samsung, Oyun Performansı Arttırmak İçin GameDriver'ı Yayınladı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.