Iron Man'de Tom Cruise Oynasaydı Nasıl Olurdu?


Iron Man'de Robert Downey yerine Tom Cruise oynasaydı nasıl olurdu diye merak ediyorsanız işte cevabı.

Koronavirüs salgını nedeniyle, MCU'da (Marvel Cinematic Universe) şu an dahil olmak üzere bir yıldan fazla bir süredir hiçbir film veya TV şovu çıkmadı. Iron Man serisinin hayranları ise zamanlarını yaratıcı bir şekilde geçiriyorlar.

2008'de Iron Man, 22,5 milyar dolardan fazla kazanan 23 filmlik Marvel Infinity Saga'nın temellerini atarak sürpriz bir hit oldu ve bunun büyük bir kısmı Iron Man'in başarılı oyuncusu Robert Downey'nin performansıydı. O zamandan beri, geçen yılki Avengers: Endgame'deki koşusunu bitirene kadar seride 10 kez daha yer aldı.

Robert Downey'in on yıldan fazla bir süredir MCU'nun Iron Man'i olarak müthiş bir iş çıkardığını söylemek yetersiz kalırdı, ancak hayranlarının yaptığı bir videoda, o rolü oynamasaydı serinin nasıl olacağını hayal ediyor. Bunun yerine, bir zamanlar karakteri hayata geçireceği düşünülen Tom Cruise videoya dahil edildi. Shamook 'un hazırladığı klibi izlemek için: 

Tom Cruise, MCU'da Iron Man'i oynasaydı işlerin nasıl gelişeceğini hayal etmek eğlenceli olsa da, Robert Downey rol için mükemmel bir seçimdi elbette gerçek hayattaki kişiliği Tony Stark'ınkine uyuyordu, öyle ki artık birbirleriyle eş anlamlı hale geldiler.

 

Ancak tabikide Tom Cruise'un oyunculuktaki yeteneğini yabana atmamak lazım. Downey'nin Iron Man ile yaptıklarını görünce, başka birinin bunu ondan daha iyi yapabileceğini düşünmek zor. Aynı şekilde Downey'nin Maverick'i veya hatta Mission: Impossible'da Ethan Hunt'ı oynaması fikri için de geçerli.

Bu roller Tom Cruise'a aittir ve muhtemelen ondan daha iyi bir iş çıkarabilecek biri olmayacaktır.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Tom Hanks'in İlk Western Filminin Fragmanı Yayınlandı

Sonraki

ÇİFT SÜRÜCÜLÜ! James Donkey 720 7.1 Oyuncu Kulaklık İnceleme

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.