Nihayet The Matrix: Resurrections'ın ilk tanıtım videosu yayınlandı

Nihayet The Matrix: Resurrections'ın ilk tanıtım videosu yayınlandı

Warner Bros., son Matrix bölümü fragmanının yakında geleceğini duyurmak için bir teaser yayınladı

The Matrix hayranlarının uzun süredir beklediği The Matrix: Resurrections filminin ilk teaserını izlemek için interaktif sitesine girenler, kırmızı ve mavi hap arasında seçim yaparak görüntüleri izleyebiliyor.

www.thechoiceisyours.whatisthematrix.com siteye girenleri beyaz bir zemin üzerinde "Seçim sizin" yazan filmin ikonikleşmiş kırmızı ve mavi hapları karşılıyor. Bu iki hap arasında seçim yapan izleyiciler, filmle ilgili birbirinden farklı görüntüleri seyretme şansı buluyor.

"The Matrix Resurrections"ın fragmanı 9 Eylül Perşembe günü vizyona girecek ve 22 Aralık'ta vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Lana Wachowski yapıyor. Film, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Jonathan Groff ve diğerlerini ağırlarken Keanu Reeves ve Carrie Anne-Moss'u geri getirecek.

Wachowski, orijinal "Matrix" üçlemesini kız kardeşi Lilly ile birlikte yazdı ve yönetti. Seri, her ikisi de 2003'te yayınlanan 1999 yapımı "The Matrix", "The Matrix Reloaded" ve "The Matrix Revolutions"ı içeriyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Kısıtlı Mod ve YouTube Çocuk uygulaması gibi YouTube ebeveyn denetimleri nasıl ayarlanır? Önceki

Kısıtlı Mod ve YouTube Çocuk uygulaması gibi YouTube ebeveyn denetimleri nasıl ayarlanır?

Samsung, Galaxy S22 Serisinde Ekran Altı Kamera Teknolojisi Kullanmayacak! Sonraki

Samsung, Galaxy S22 Serisinde Ekran Altı Kamera Teknolojisi Kullanmayacak!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.