Will Smith İle Dünya'ya Hoş Geldiniz Fragmanı Yayında

Will Smith İle Dünya'ya Hoş Geldiniz Fragmanı Yayında

Disney Plus ve National Geographic, Will Smith'in başrolde olduğu altı bölümlük orijinal dizi “Welcome to Earth”ün ilk resmi fragmanını yayınladı.

Dizi, Smith'i dünyanın en büyük harikalarını ve en gizli sırlarını keşfederken, yetenekli gezginlerin rehberliğinde dünya çapında bir maceraya atlıyor. Ve hiç kimseyi kovalamıyor, kimseyi pataklamıyor.

Smith Fragmanın başında: "Yapmam gereken bir itiraf var. Hiç dağa tırmanmadım, hiç gölde yüzmedim. Bir zamanlar bir mağaradaydım. Bir şeyleri kaçırıyor olabileceğimi düşünmeye başlıyorum,” diyor Smith fragmanda. “Günümüzün en iyi kaşiflerine sordum: Beni dünyanın sonuna götürün. Ve onlarda bana 'Ah, bundan daha da ileri gidebiliriz.”

Smith'i bu keşif yolculuğunda yönlendiren rehberler arasında deniz biyoloğu ve National Geographic kaşifi Diva Amon, kutup keşif gezileri Dwayne Fields, mühendis ve National Geographic kaşifi Albert Lin, National Geographic fotoğrafçısı Cristina Mittermeier ve dağcı Erik Weihenmayer yer alıyor.


Yazarın Diğer Yazıları

PS4'ünüzü PS5'inizden nasıl kontrol edebilirsiniz? Önceki

PS4'ünüzü PS5'inizden nasıl kontrol edebilirsiniz?

Android 12.1 Katlanabilir Cihazlar İçin Geliyor Sonraki

Android 12.1 Katlanabilir Cihazlar İçin Geliyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.