Lilly Wachowski, Matrix 4 İçin Neden Geri Dönmediğini Açıkladı

Lilly Wachowski, Matrix 4 İçin Neden Geri Dönmediğini Açıkladı

Orijinal “Matrix” üçlemesini yöneten Wachowski kardeşlerden biri olan Lilly Wachowski, Çarşamba günü, yaklaşan “Matrix 4”te yazar veya yönetmen olarak neden yer almadığını açıkladı

Bazı büyük kardeş yönetmenlerin son zamanlarda kendi yollarına gittiklerini görüyoruz. Önce Coen Kardeşler ve şimdi Wachowski Kızkardeşler, Lana ve Lilly. Dördüncü Matrix filmi bu hafta resmi unvanını "The Matrix: Resurrections" olarak duyurmuştu. 
Wachowski'ler ilk üç Matrix filmini birlikte yönettiler ve ilk uzun metrajlı filmi Bound'u yaptıkları 1996 yılından beri filmierni beraber yazıp yönetiyorlardı. Birlikte son filmleri 2015'te Jüpiter Yükseliyor'du, ancak o zamandan beri Netflix dizisi Sense8 ile küçük ekranda meşgul oldular.

 

Lily katıldığı bir söyleşide The Matrix'in devam filminin tamamlanmasından bu yana Lana ile konuşmadığını ve gelecekte kız kardeşiyle tekrar işbirliği yapıp yapmayacağı sorulduğunda "Kim bilir" yanıtını verdi.

Biraz bağlam sağlamak için: Lilly 2016'da bir trans kadın olmayı seçti. Panelde ayrıca ebeveynlerinin vefatı hakkında konuştu, Matrix 4'te yer almamasının nedenini birazda bu sebebe bağladı anlamı çıkarabiliriz.

Lilly, The Matrix: Resurrections'da yer almamasıyla ilgili şunları söyledi:

"Geriye gitme ve daha önce yaptığım bir şeyin parçası olma fikri açıkçası çekici değildi. Geçişimi ve hayatımdaki bu büyük kargaşayı yaşamak istemiyordum. annemden ve babamdan gelen kaybetme duygusu, daha önce yaptığım bir şeye geri dönmek ve yürüdüğüm eski yollarda yürümek istemek, duygusal olarak tatmin edici değildi ve gerçekten tam tersi. bir şekilde bu eski ayakkabılarla yaşıyorum ve bunu yapmak istemedim."


Yazarın Diğer Yazıları

WhatsApp Geliştirme Ekibi, Messenger'da Ödeme Yapmayı Kolaylaştıracak! Önceki

WhatsApp Geliştirme Ekibi, Messenger'da Ödeme Yapmayı Kolaylaştıracak!

Huawei'nin Orta Segment Cihazı Nova 9'un Özellikleri Açıklandı Sonraki

Huawei'nin Orta Segment Cihazı Nova 9'un Özellikleri Açıklandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.