Ailenin her şey olduğunu kanıtlayan 12 güzel film

Ailenin her şey olduğunu kanıtlayan 12 güzel film

Aşağıdaki 12 film, içinde sıcak bir aile filmi gecesi geçirmek için mükemmeldir. Keyfini çıkarın!

Kalpleri ısıtan ilham verici bir film, özellikle aile sorunları söz konusu olduğunda, bir terapistle yapılan bir seansa iyi bir alternatif olabilir. Her film kendi mesajını gönderir; özünü yakalamaya çalışın ve kim bilir - belki zor bir karar vermenize yardımcı olur veya yanlış adımı atmanızı engeller.

Ailenin her şey olduğunu kanıtlayan 12 güzel film


1
The Family Man
Bu filmin dertsiz tasasız bir aile komedi-draması olmasını bekliyorsanız, kesinlikle şaşıracaksınız. Yani iyi bir şekilde tabii. Nicolas Cage'in oynadığı 'The Family Man' sadece bir peri masalı gibi görünmeye çalışıyor. Ama, film bazı ciddi konuları ele alıyor ve temel aile değerlerini ön plana çıkarıyor. Film kesinlikle bir alkışı hak ediyor.

2
About a Boy
Bu filmin sloganı 'Büyümenin yaşla bir ilgisi yoktur' ve daha doğru bir slogan bulunamazdı. Hayatımızdaki en önemli şeyler hakkında çok dokunaklı bir film: aşk, mutluluk ve aile. Burada komik, üzgün ve samimi ama tuhaf çocuk Marcus, Hugh Grant'in canlandırdığı bencil kişilik Will ile eşleşir. Her ikisi de birbirlerine yeni bir şey öğretir ve sırayla büyürler.

3
Blue Valentine
"Blue Valentine", temelde ilişkilerin nasıl kurtarılacağı ve mutlu bir aileye bir şans daha vermeyle ilgili bir Amerikan romantik drama filmi. Evli bir çift olan Dean (Ryan Gosling) ve Cindy (Michelle Williams) birbirlerine çok aşıktılar. Zaman geçtikçe, tutkuları yok oldu ve ilişkileri bir lütuftan çok bir yük haline geldi. Parçalanan şeyi düzeltebilecekler mi?

4
The Addams Family
Bu fantastik komedi filmi, garip ama çok sevgi dolu evli bir çift olan Addams ailesi ve çok sayıda akrabası hakkında bir karikatüre dayanıyordu. Garip görünüyorlar, her zaman siyah giysiler giyiyorlar ve çok ürkütücü eski bir konakta yaşıyorlar. Akrabaları çılgın cadılar, katiller ve hatta canavarlardır. Ama hiçbir şey onların mutlu olmalarını, birbirlerini tüm yürekleriyle sevip sevmelerini engellemez. Bu garip gelebilir, ancak Addams'ların tüm modern aileler için harika bir örnek teşkil ettiğini düşünüyoruz!

5
It's Complicated
'It's Complicated', anlayışlı diyaloglar, komik hikayeler ve harika şakalarla dolu rahat izlenebilen ve hiç de karmaşık olmayan bir aile filmi. 50 yaşını doldurduktan sonra insanların hemen ciddi ve sorumlu hale geldiğini düşünüyorsanız, Meryl Streep ve Alec Baldwin'in ikilisinin yer aldığı bu filmi izleyin ve yanıldığınızı hemen anlayın.

6
Walk in the Clouds
'Walk in the Clouds' gibi filmleri izledikten sonra, güzellik ve aşk gibi evrensel değerlerin hala çılgın eski dünyamızı kurtarabileceğine inanmaya başlıyorsunuz. Harika müzik, yetenekli oyuncular ve ilgi çekici bir hikaye - bu filmi izlemeye değer kılan şeylerden sadece birkaç tanesidir.

7
As Good As It Gets
"As Good As It Gets" kısır çevrelerde sıkışıp kalan insanlar hakkında çok romantik bir hikaye. Sonuç olarak, yeni birinin hayatlarına girmesine izin vermeyi imkansız bulurlar. Anlamlı diyaloglar, harika bir oyuncu kadrosu ve sayısız komik durum gününüzü aydınlatacak ve bir kez daha herkesin birine ihtiyacı olduğunu size hatırlatacak.

8
Kramer vs. Kramer
"Kramer vs. Kramer", mükemmel aileyi hayal eden gençleri eğitmeye yardımcı olacak en iyi filmlerden biridir. Hayat bir kutu çikolata değildir ve her aile kendi dramlarıyla yüzleşir - hepimizin akılda tutması gereken şey budur. Boşanma sürecinden geçen evli bir çift olan Dustin Hoffman ve Meryl Streep, sabrı ve sevgiyi nasıl geliştireceğini ve bir başkasının çıkarlarına nasıl öncelik verileceğini öğretir.

9
Facing Windows
Ferzan Özpetek'in yönettiği bu İtalyan filmi, evlilikleri yavaş yavaş dağılan bir çifti anlatıyor. Bununla birlikte, 'Facing Windows' aynı zamanda gerçek benliğinizi nasıl bulacağınız, hayatınızı nasıl değiştireceğiniz ve nihayet sahip olduklarınızdan mutlu olacağınızla da ilgilidir. Her şeyi aynı anda değiştirmek kolay bir iş değil ama denemeye değer.

10
The Story Of Us
Görünüşte önemsiz ve küçük ayrıntıların sahip olduğumuz her şeyi yok edebileceğini gösteren harika ve inanılmaz derecede dokunaklı bir film. Tonlarca can sıkıcı küçük şey sonunda karşılıklı yanlış anlamaya ve kızgınlığa dönüşerek stres ve depresyona neden olur. Michelle Pfeiffer ve Bruce Willis, kendilerini bu durumda bulan bir çifti canlandırarak harika bir iş çıkarırlar.

11
The Painted Veil
'The Painted Veil', W. Somerset Maugham'ın romanından uyarlandı. Dağlarda bir yerlerde kaybolmuş küçük, sessiz bir köy. Walter (Edward Norton) ve Kitty (Naomi Watts) bir kolera salgını sırasında birbirlerine aşık olurlar. Aşk hikayeleri, Maugham'ın romanda anlattığından biraz farklı, ama kendi tarzında büyüleyici. Film net bir mesaj veriyor: gerçek aşk asla göz açıp kapayıncaya kadar doğan tutkulu türden değil, anlayış ve sabırla güçlenen bir aşktır.

12
Yours, Mine & Ours
'Yours, Mine & Ours' tüm aile için mutlaka görülmesi gereken harika bir film. Oldukça basit ve öngörülebilir bir konusu olmasına rağmen, yine de komik ve izlemeye değer bulacaksınız. Harika oyuncular, güzel bir film müziği ve milyonlarca şaka - konu iyi bir komedi filmi olduğunda başka ne dileyebilirsiniz?

Yazarın Diğer Yazıları

Google Meet, Arka Plan Değiştirme Özelliğini Tüm Kullanıcılara Sundu Önceki

Google Meet, Arka Plan Değiştirme Özelliğini Tüm Kullanıcılara Sundu

Bir Filmde Birden Fazla Rolle Bizi Şaşırtan 9 Oyuncu Sonraki

Bir Filmde Birden Fazla Rolle Bizi Şaşırtan 9 Oyuncu

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.