Bu Hafta Vizyona Giren Filmler


Altı yeni film vizyona girerken aralarında en dikkat çeken yapım ise Johnny Depp ve Robert Pattinson'u bir araya getiren "Waiting For The Barbarians / Barbarları Beklerken"

İşte 9 Ekim Cuma günü vizyona giren filmler

Waiting For The Barbarians / Barbarları Beklerken

Ciro Guerra'nın yönettiği film, yayılmacı imparatorluğun sınır kasabasında görevini sürdüren bir sulh yargıcının, isyana hazırlık yaptığı iddia edilen “barbarları” yakalayabilmek için gaddarca bir tutum sergileyen albayın yöntemlerini gördükten sonra imparatorluğa olan inancının sarsılmasını anlatıyor. Nobel Ödüllü yazar John Maxwell Coetzee'nin kült romanından uyarlanan filmin başrollerinde Oscar'lı oyuncu Mark Rylance, Johnny Depp ve en son Christopher Nolan'ın “Tenet” filminde rol alan Robert Pattinson yer alıyor.

Mia Et Le Lion Blanc / Vahşi Dostum

Almanya, Fransa ve Güney Afrika ortak yapımı filmin başrollerinde Daniah De Villiers, Melanie Laurent, Langley Kirkwood, Ryan Mac Lennan ve Lionel Newton yer alıyor. Gilled de Maistre yönettiği “Vahşi Dostum”, 10 yaşındaki Mia'nın beyaz bir aslan olan Charlie'yle olan dostluğunu anlatıyor.

The Vigil / Ölü Nöbeti

Keith Thomas'ın yönetmenliğini üstlendiği; Dave Davis, Menashe Lustig ve Malky Goldman'ın rol aldığı “Ölü Nöbeti”, korku filmi sevenlere hitap ediyor.

Aile Hükümeti

Ve yine yerli bir komedi Mehmet Yıldırım, Aslıhan Malbora, Alper Saldıran, Nail Kırmızıgül ve Gülhan Tekin'in başrollerinde yer aldığı ve Burak Demirdelen'in yönettiği komedi filmi, bir köye öğretmen olarak atanan eğitimcinin, akraba evliliklerinin önüne geçmek için bulduğu çözüm sonrasında tüm köy halkının düştüğü trajikomik durumları konu ediniyor.

Bir Psikopatın Günlüğü

Haftanın ikinci ve komedi olmayan yerli filmi “Bir Psikopatın Günlüğü”; kaçırılıp öldürülen hamile eşi ve doğmamış çocuğunun intikamını almaya çalışan bir adamın hikâyesini anlatıyor. Samet Başormancı'nın yönettiği filmin başrollerinde Burak Ergün, Elif Çiçek, İsmail Erzurum ve Kerem Kurt yer alıyor.

Boboiboy

Haftanın tek animasyon filmi “BoBoiBoy”, bir grup hazine avcısı tarafından kaçırılan arkadaşı Ochobot'u kurtarmak için mücadele veren BoBoiBoy ve arkadaşlarının macerasını konu alıyor


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

İPhone'da 'Diğer' depolama nedir? Ve nasıl silebilirsiniz?

Sonraki

2020'nin En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları Açıklandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.