Her Filmde İmza Hareketini Tekrarlayan 9 Oyuncu


Çoğu film sever, bir filmin yönetmenini bazı kendine has özelliklerinden tanıyacaktır. Bununla birlikte, oyuncuların da kendi imza hareketleri de vardır. Biz de imza hareketlerini her filmde sergileyen oyunculardan oluşan bir liste hazırlayalım dedik.

Her Filmde İmza Hareketini Tekrarlayan 9 Oyuncu


1
Johnny Depp'in şapkaları


2
Johnny Depp'in mükemmel canlandırdığı Jack Sparrow, Willy Wonka veya Mad Hatter'ı şapkasız hayal edemezsiniz. Ancak Johnny bir peri masalı karakteri gibi davranmadığı zamanlarda bile her zaman bir tane giyer. Hayranları, gerçek hayatta da şapkaları sevdiğini belirtiyor.

3
Samuel L.Jackson'ın hitabet gücü


4
Samuel L.Jackson ateşli tiratları çok seviyor. Bunu ilk kez Pulp Fiction'da yapmıştı ve o zamandan beri aktör, hayranlarının çok beğendiği hitap tarzını kullanmaya devam ediyor.

5
Leonardo DiCaprio'nun kadeh tokuşturmaları


6
Kimse Leo DiCaprio'dan daha iyi kadeh tokuşturamaz. Titanic'teki ilk kadehini genç ve aşık Jack Dawson olarak kaldırdı. Bundan sonra, Django Unchained, The Wolf of Wall Street ve elbette The Great Gatsby'de bu numarasını tekrarladı.

7
Tom Cruise koşusu


8
"Tom Cruise gibi koşmak" herkesçe bilinen bir deyimdir. Oyuncu gerçekten ekranda çok fazla koşmak zorunda ve itiraf edelim, ortam ne olursa olsun, deparını harika bir şekilde yapıyor.

9
Harrison Ford'un "İşaret Parmağı"


10
Harrison Ford parmağıyla başkalarına işaret etmeyi seviyor. Bu jesti neredeyse her filmde kullanıyor, önüne çıkanlara yön veriyor. İnternet mecraların tarafından "Finger of Doom" diye adlandırılan hareketin ilk göründüğü film Star Wars'du.

11
Michelle Rodriguez - Zalım Amazon Hatunu


12
Michelle Rodriguez bir filmde rol alırsa, tüm erkek karakterlerden daha iyi dövüşeceğinden emin olabilirsiniz. Oyuncu her zaman aynı jestleri tekrarlamakla kalmıyor, benzer rolleri oynuyor ve hatta birbirine çok benzeyen kıyafetler giyiyor.

13
Tim Roth'un dinlenme keyfisi


14
Bu İngiliz aktör ister yalan konusunda uzman, ister Monako Prensi, kimi canlandırıyorsa canlandırsın, her zaman rahat bir koltukta oturup dinlenmek için bir neden bulacaktır.

15
Mel Gibson'ın çıplak sahneleri


16
Mel Gibson harika bir formda ve birçok filminde bunu göstermekten çekinmiyor. Tamamen veya kısmen çıplak vücudunu diğer erkek oyunculardan çok daha fazla gösteriyor. Mel ayrıca 1987'de Lethal Weapon'daki çıplak sahneleriyle, bu tarzın öncüsü olarak kabul edildi.

17
Brad Pitt'in doymak bilmez midesi


18
Oyuncular çoğunlukla gerçekten yaşayan insanları oynuyor, bu yüzden bazen kamera önünde yemek yemeleri şaşırtıcı değil. Yine de Brad Pitt bunu her zaman yapıyor ve o kadar gerçekçi ki, onu bir şeyler çiğnerken gördüğünüzde, kendinizi evdeki buzdolabının önünde buluyorsunuz. Şansınız varsa dolapta yarısı sulu yoğurt dışında başka şeyler de vardır.

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Oppo Akıllı TV, Dynaudio Hoparlör ve Teknolojisiyle Gelecek!

Sonraki

Senaryolarını Hayatın Kendisinden Almış 12 Film

Yorumlar


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.