Kahveden Sonra İkinci Bağımlılığınız Olacak 13 Netflix Dizisi

Kahveden Sonra İkinci Bağımlılığınız Olacak 13 Netflix Dizisi

Şahsen, kendi deneyimlerimlerimden biliyorum, mükemmel diziyi bulmak bazen çok zaman alabiliyor. Bu nedenle, sizi arama bulma işkencesinden kurtarmak için bağımlılık yapacak 13 dizi bulduk.

Netflix sadece bir yayın hizmeti değil - 2012'den itibaren şirket kendi yapımlarını yaratmak için aktif olarak çalışmaya başladı. House of Cards ve Orange Is the New Black serilerini muhtemelen duymuşsunuzdur. Büyüleyici filmleri ve dizileri dünyanın her yerinden insanların kalbini fethetti ve abone sayıları her geçen yıl artmaya devam ediyor.

Kahveden Sonra İkinci Bağımlılığınız Olacak 13 Netflix Dizisi


1
The Bonfire of Destiny (2019-günümüz)
Gerçek olaylara dayanan bir Fransız mini dizisi. 1897'de Paris'te bir hayır kurumunda büyük bir yangın çıkar. Yaklaşık 126 kişi ölür - çoğu sosyetik kadınlardı. Hikaye, bu korkunç günün ardından hayatı alt üst olan 3 kadına odaklanıyor.
IMDb - 7,7

2
Sick Note (2017 - günümüz)
Rupert Grint'in canlandırdığı ana karakter Daniel, WeCover sigortasında çalışıyor. Tipik sıkıcı bir hayatı var: İşe her zaman geç kalıyor, akşamları oyun konsoluyla oynuyor ve kız arkadaşına çok az ilgi gösteriyor. Kanser olduğunu öğrendiğinde her şey değişir. Çevresindeki insanlar anında Daniel'e karşı tutumlarını değiştirir ve onu önemsemeye başlar. Genç adam, etrafta dikkatli ve yardımsever insanların olmasına alışır, ancak aniden doktorun teşhisinde hata yaptığını öğrenir.
IMDb - 6.8

3
The Hook Up Plan (2018 - günümüz)
Bu, Paris'te geçen bir başka Fransız dizisi. Ana karakter Elsa yalnızlık çekiyor. Muazzam miktarda ihanet ve ayrılığın üstesinden geldi ve artık bir eş bulmaktan ümidini kesmiş durumda. Elsa’nın en iyi arkadaşları onun zihinsel ızdırabını öylece izlemeye dayanamazlar, bu yüzden yardım etmeye karar verirler ...
IMDb - 7.3

4
Caliphate (2020 - günümüz)
Bu dizi karanlık İskandinav dizilerini izlemeyi sevenler için. Fatima adında bir ulusal güvenlik ajanı hakkında bir hikaye. İsveç'e karşı bir terör eyleminin hazırlandığına dair bir mesaj alır. Senaryo çok kasvetli. Dizinin yapımcıları, radikalleri canlı bir şekilde tasvir ettiler ve ideolojileri için her şeyi yapmaya hazır olan "eşlerinin" ve "kız kardeşlerinin" nereden geldiğini açıkladılar.
IMDb - 8.2

5
Sweet Magnolias (2020 - günümüz)
Konu, Sherryl Woods'un bir dizi romanına dayanıyor. Çocukluğundan beri küçük bir Amerikan kasabasında birlikte yaşayan 3 arkadaş, zorlukları ve engelleri birlikte aşarlar. Kızıl saçlı Maddie, zorlu bir boşanma sürecinden geçiyor. Kariyer kadını Helen'in özel hayatıyla ilgili sorunları var. Görünüşe göre Dana Sue’nun hayatı mükemmel gidiyor - şef olarak çalıştığı bir restoranın sahibi ve işletmecisi. Ama bu sadece bir yanılsamadır. Arkadaşlar birlikte bir iş kurmaya karar verirler. Müşterilerin cilalanabileceği ve şımartılabileceği The Corner Spa adında bir spa inşa etmeye karar verirler.
IMDb - 7.4

6
Thieves of the Wood (2018 - günümüz)
Olaylar 18. yüzyılda gerçekleşir. Jan de Lichte, Avusturya ordusunu terk edip köyüne dönen ana karakterimizdir. Jan'ın anavatanında gördüğü şeyler kalbini derinden etkiler ve onu hayatına bir hırsız olarak devam etmeye iter. Robin Hood'un maceralarını seviyorsanız, bu tarihi dramayı kesinlikle seveceksiniz.
IMDb - 6.7

7
Deadwind (2018 - 2020)
Dedektif Sofia Karppi, yaşadığı korkunç kederle başa çıkmak için kendini işine adar. Sonra garip bir vakayla karşılaşır: Helsinki'de inşaat için hazırlanan bir bölgede bir kadın cesedi bulunur, ancak buldukları kanıtların hiçbiri mantıklı değildir. Hevesli bir acemi Sakari Nurmi, Karppi'ye yardım etmek için oradadır. Soruşturma sırasında, ortaklar bir dizi siyasi ve ticari entrikayı çözecekler.
IMDb - 7.2

8
Call My Agent! (2015 - günümüz)
Tanınmış ASK ajansının çalışanları, gösteri dünyasının yüksek profilli skandallar ve entrikalarla dolu olduğunun gayet farkındalar. Sürekli olarak çeşitli sorunlarla karşı karşıyalar: Meraklı gazeteciler, kaprisli oyuncular ve sert yönetmenlerle uğraşmak zorundalar. Ancak kuruculardan biri öldüğünde her şey milyonlarca kat zorlaşır. Ajansın gelecekteki kaderi için inanılmaz sorumluluk yükü 4 ana karakterin omuzlarına yüklenir.
IMDb - 8.3

9
Baby (2018-2020)
Bu İtalyan dizisi, gençler ve ebeveynler arasındaki karmaşık ilişkileri anlatıyor. Hangisi daha iyi: Bir çocuğu korku içinde yetiştirmek ve onu sıkı bir şekilde tutmak mı yoksa ona tam özgürlük vermek mi? Bu sorunun cevabını kız öğrenciler Chiara ve Ludovica'nın hikayesinde bulabilirsiniz.
IMDb - 6.8

10
Black Spot (2017 - günümüz)
Fransa-Belçika yapımı dizi küçük bir kasaba olan Villefranche'de geçiyor. Dünyanın geri kalanından izole edilmiş gibi görünüyor: telefon hizmeti yok ve gizemli bir ormanın kenarında bulunuyor. Bölge, biri belediye başkanının 6 ay önce ortadan kaybolan kızının davası olan, esrarengiz ve çözülmemiş suçlarla dolu. Zaman geçtikçe, Villefranche sakinlerinin yetersizliği hakkında çok şey öğreneceksiniz.
IMDb - 7.5

11
Into the Night (2020-günümüz)
Gün doğumu, bu dizinin karakterleri için birdenbire harika bir doğa fenomeni olmaktan çıktı. Şimdi güneş ışığı her şeyi öldürüyor. Umutsuz bir adam, güneşten kaçmak için yolcuların bulunduğu bir uçağı kaçırır ve pilotlara ölümcül ışınlardan uzaklaşmalarını emreder.
IMDb - 7.1

12
Aşk 101 (2020 - günümüz)
Kendinize ve başkalarına olan aşk hakkında güzel bir hikaye izlemek istiyorsanız, Türk dizisi AŞK 101 bu görevi mükemmel bir şekilde üstlenecektir. Hikayenin merkezinde, sınır dışı edilme riskiyle karşı karşıya olan 17 yaşındaki hain gençler yer alıyor. Onları bu kaderden koruyan tek bir öğretmen var, ancak 2 ay sonra başka bir okula gönderilmesi kararlaştırılıyor, bu da önümüzdeki yıl gençlerin kesin olarak kovulacağı anlamına geliyor. İşte o zaman öğrenciler bir plan yaparlar: Bu öğretmenin ve yeni okul koçunun kişisel hayatını düzenlemeye karar verirler, böylece kadın yer değiştirmeyi planlamayı bırakır.
IMDb - 7.6

13
Locked Up (2015 - 2019)
Cruz del Sur Hapishanesine düşen Macarena adında bir kadın hakkında bir İspanyol dizisi. Saf ve güvenilir kadın kahramanımız, böylesine sert bir hayata hiç hazırlıklı değildir. Tutukluları psikopatlar, katiller ve profesyonel hırsızlar olan hapishanede arzu ettiği özgürlüğü elde etmek için onlarla ortak bir dil bulması ve zor bir dönemden geçmesi gerekecek.
IMDb - 8.2

Yazarın Diğer Yazıları

Apple MagSafe Kablosuz Şarj Cihazı, Galaxy Z Fold 2'yi Destekler! Önceki

Apple MagSafe Kablosuz Şarj Cihazı, Galaxy Z Fold 2'yi Destekler!

Büyük dosyaları ücretsiz olarak nasıl gönderebilirsiniz? Sonraki

Büyük dosyaları ücretsiz olarak nasıl gönderebilirsiniz?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.