Madonna Kendi Biyografisini Yazıp Yönetecek


Pop müziğin kraliçesi Madonna, kendi hayatını anlatan filmin hem senaryosunu hem de yönetmenliğini yapacak

Hem müziği hem yaptıkları hem de yaşam tarzı ile milyonlarca insanın gönlüne taht kurmuş popun kraliçesi Madonna, kendi hayatını anlatan bir film çekmeyi düşünüyor. Bir insanın kendi hayatının filmini çekmesi tuhaf gibi görünebilir ama söz konusu kişi Madonna olunca her şey mümkün. 

madonna

Zaten Madonna'nın kendisi de bu konuyla ilgili, “Anlatılmamış ve ilham verici çok hikaye var. Bunları benden daha iyi kim anlatabilir.” Dedi. 
Madonna, filmin hem yönetmenliğini hem de senaryosunu yazacak.  Senaryo kısmında ise Juno'nun Oscar ödüllü senaristi Diablo Cody ile beraber çalışacak.  

“Filmin Odak Noktası Müzik Olacak”

Madonna film ile ilgili bazı açıklamalarda da bulundu. “Hayatın beni; sanatçı, müzisyen, dansçı, hayatta kendisine yol çizmeye çalışan bir insan olarak götürdüğü yolculuğu anlatmak istiyorum. Bu yüzden filmin odak noktası müzik olacak. Müzik her zaman beni canlı tutan şey oldu.” İfadelerini kullandı. Madonna müziğe ilk başladığı yıllardan itibaren yaşadığı bazı anılarını ve özel hayatına dair bilinmeyen sırlarını da  ilk kez bu film sayesinde izleyiciler ile paylaşacak.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Online alışverişin avantajları nelerdir?

Sonraki

Huawei Yeni MatePad 5G Modelini Tanıttı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.