Matrix 4 Fragmanı Hazır

Matrix 4 Fragmanı Hazır

"Uçma zamanı."

Warner Bros. Salı günü CinemaCon'a fragman sunumu sırasında The Matrix serisinin dördüncü bölümünün ilk resmi görüntülerini yayınladı. Stüdyo ayrıca uzun zamandır beklenen devam filminin adının The Matrix Resurrections olduğunu resmen doğruladı.

Görüntüler şu anda halka açık olmasa da, CinemaCon'daki katılımcılar, açıklamada Keanu Reeves'in Neo olarak ve Carrie-Anne Moss'un Trinity olarak geri dönüşünü içerdiğini bildirdi.

Son gösterime göre fragman, Keanu Reeves'in Neo'nun fütüristik bir San Francisco'da Neil Patrick Harris tarafından oynanan bir terapistle konuşmasıyla başlıyor. İlk Matrix filminde olduğu gibi, Neo'nun etrafındaki dünya hakkında bir huzursuzluk duygusu var gibi görünüyor.

"Ben deli miyim?" diye soruyor Reeves. Harris, "Burada o kelimeyi kullanmıyoruz" diye yanıtlıyor.

Neo daha sonra bir kafede Carrie Anne Moss'un Trinity'siyle karşılaşır, ancak çift birbirlerini tanımazlar. Görünüşe göre ikisinin de önceki Matrix filmlerindeki olaylarla ilgili hiçbir anısı yok. "Tanıştık mı?" Trinity soruyor.

Daha sonra, Morpheus'un daha genç bir versiyonu gibi görünen bir karakter, Neo'ya "uçma zamanının" geldiğini söylerken ona kırmızı bir hap verir. Fragman, Neo'nun telekinezi yoluyla bir füzeyi kontrol etmesini içeren bir an ile birlikte Matrix kalıbına uyan bazı akrobasi ve dövüş sanatlarında doruğa ulaşıyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Sahip olduğunuz anakart modeli nasıl kontrol edilir? Önceki

Sahip olduğunuz anakart modeli nasıl kontrol edilir?

İngiliz Ailenin Arka Bahçesine İnen Helikopterin İçinden Tom Cruise Çıktı Sonraki

İngiliz Ailenin Arka Bahçesine İnen Helikopterin İçinden Tom Cruise Çıktı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.