Samsung Galaxy A21s teknik özellikleri açıklandı

Samsung Galaxy A21s teknik özellikleri açıklandı

Samsung firması orta segment'te yeni bir akıllı telefonu piyasa süreceği söyleniyor. Yeni modelin, Galaxy A21s olacağı söylenirken, cihazın teknik özellikleri Twitter aracılıyla sızdırıldı.

Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung firması, yepyeni bir orta segment telefonu müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Samsung firmasının piyasaya süreceği Galaxy A serisi akıllı telefonun, orta segment alanında birçok kullanıcı tarafından tercih edilen modeli olmuştur.

Samsung geçen yıl A serisi modellerinden, Galaxy A20 akıllı telefonu piyasaya sürmüştü. Söylentiye göre Samsung firması orta segment'te kullanıcıları tarafından memnuniyet ile tercih edilen yeni bir A serisi telefon tanıtmak istiyor. Samsung'un tanıtacağı yeni telefon Galaxy A21s modeli olacağı söyleniyor. Tabi Samsung henüz Galaxy A20'nin halefini duyurmadı, ama cihaz hakkında bilgiler Twitter aracılıyla sızdırıldı.

Samsung firması bütçe dostu orta segment Galaxy A20 akıllı telefonu Nisan 2019'da açıklamıştı. Şimdide, daha büyük bir ekrana ve ekstra bir kameraya sahip Galaxy A21s adlı bir akıllı telefon piyasaya süreceği söylendi. Galaxy A21s'in özellikleri olduğu iddia edilen paylaşımlar sızdırıldı.

Galaxy A20'nin halefi olacağı iddia edilen Galaxy A21s daha da büyük bir pil ile gelebilir. Samsung'un yeni orta segment akıllı telefonun teknik özellikler, Twitter'da Sudhanshu Ambhore hesap tarafından paylaşıldı.

Samsung Galaxy A21s

Galaxy A21s, A20'lerden daha da büyük bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ekran 6,55 inç boyutunda ve 720 x 1600 çözünürlüğe sahip olacak.

Telefonun 48MP birincil arka kamera, 8MP ultra geniş kamera ve derinlik için olması gereken 2MP kamera içeren, üçlü arka kameraları olduğu söyleniyor. Samsung A21s akıllı telefonun ön selfie kamerası 13MP olacağı söyleniyor.

Cihazın işlemcisinden bahsedimedi ancak 3GB RAM ve 64GB depolama alanını destekleyecek. Ayrıca Galaxy A21s model akıllı telefonun 5000mAh pil kapasitesine sahip olacağı belirtiliyor.

Selefi olan modeli 4000mAh pil güçü ile piyasaya çıkmıştı. Ancak, şaşırtıcı olan, Galaxy A20 cihazlar, USB C Tipi bağlantı noktalarına sahipken, yeni Galaxy A21s modeli Micro-USB bağlantı noktası ile geleceği söyleniyor.

Samsung Galaxy A21s akıllı telefonu hakkında bahsedilen diğer özellikleri, NFC, Çift SIM desteği, 3,5 mm ses jakı ve Bluetooth 5.0'dır. Söylentilere göre Samsung yeni orta segment akıllı telefonu Siyah, Mavi ve Beyaz renkte geleceği belirtildi.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Too Hot To Handle İzlenir mi? Önceki

Too Hot To Handle İzlenir mi?

Windows Güncellemesi yarıda donarsa ne yapmalı? Sonraki

Windows Güncellemesi yarıda donarsa ne yapmalı?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.