Tfue Birlikte Oynadığı Kızlara Kendini Ninja Olarak Tanıttı


Ünlü Twitch yayıncısı Tfue internet üzerinde anlaştığı ve birlikte oyunlar oynadığı kızlara kendini ‘Ninja' olarak tanıttı.

Ünlü Fortnite oyuncusu Turner ‘Tfue' Tenney tuhaf senaryoların ve kurguların içinde olmaktan asla utanmamış sıra dışı bir kişilik. Birlikte oyun oynamak için genç kızların ‘sipariş' edildiği bir siteye ulaşarak ücret karşılığı 5 genç hanımla birlikte canlı yayın yaptı. Nitekim genç bayanların birlikte oyun oynadıkları kişinin kimliğinden haberleri dahi yoktu.

Tfue çoğunlukla genç kızların lehine biten biraz box maçı, biraz da başka oyunlarla vakit geçirdikten sonra sona yaklaşırken artık kimliğini ifşa etmenin zamanı yaklaşmıştı. Tfue'nin sohbetinde olanlar ve arkasında oturan arkadaşları artık kimliğini açıklaması gerektiğini söyleyince ünlü yayıncı biraz gerilerek mevzuya daldı. “Aslında... gitmeden önce size söylemem gereken bir şey var. Millet, sizinle dalga geçiyordum. Ben aslında Ninja'yım.” dedikten sonra ünlü yayıncı kahkahayı patlattı.

Bu sözlere balıklama atlayan genç kızlar sanki akıllarını yitirmişcesine önce inanamasalar da içlerinden birinin; “Sen benim ilk aşkımdın, sana tutulmuştum.” demesi üzerine Tfue araya girerek; “Sakın bunu karım duymasın!” dedi. Ücretli misafirlerinden biri: “Jessica'nın (Ninja'nın karısı) bundan haberi yok mu?” sorusu üzerine Fortnite profesyoneli yaptığı role devam ederek: “Hayır, ama ona söyleme” diye tembihledi. Kızlardan birinin; “Üzgünüm Jessica” demesi sonrasında Tfue gülerek ve istifini bozmadan Ninja rolüne devam etti.

Tfue daha sonra tatlı bir rekabet içinde olduğu Ninja'ya şaka mahiyetinde; izlenmelerin düşük olduğunu söyleyerek genç kızlardan kanalına (Mixer'de yayın yapan Ninja'nın kanalı) üye olmalarını istedi.


Yazarın Diğer Yazıları

Coronavirüs telefonunuzda nasıl yaşar ve nasıl temizlenir Önceki

Coronavirüs telefonunuzda nasıl yaşar ve nasıl temizlenir

Seri izleme kalitenizi arttıracak 21 Netflix taktiği Sonraki

Seri izleme kalitenizi arttıracak 21 Netflix taktiği

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.