Tyler1 Yayında Kız Arkadaşına Asılan İzleyicisini Payladı


Ünlü League of Legends yayıncısı Tyler1, yayınında sohbeti aracılığıyla kız arkadaşı Macaiyla'ya iltifatlar sıralayan izleyicisini haşladı.

Tyler ‘Tyler1' Steinkamp 16 Mart'taki Twitch yayınında ‘KevQuixote' rumuzlu izleyicisinin sohbet kayıtlarını ekrana taşıdı ve tüm seyircilerinin önünde okuyarak kendisiyle dalga geçti. “Macaiyla'ya yayın yapmasını söyle lütfen.” sözüyle açılışı yapan Steinkamp, KevQuixote'un “Güzel, zeki, yaratıcı, son derece artistik ve güzel çeneye sahip birini seyretmek istiyorum.” satırlarını okuyarak devam etti.

Bir sonraki cümleyi okurken Tyler1'in gülmekten neredeyse nefesi kesiliyordu. “Eğer Macaiyla'nın arka plandan geçip gitmesini bekliyorsan 5 yaz.” satırını okuduktan sonra Tyler1 gülerek “5” diye bağırdı. ‘KevQuixote'u kafaya takan Tyler1, kız arkadaşı hakkında yazdıklarını yayında okumaya devam etti. “Macaiyla'ya bugün harika göründüğünü söyle. Ancak Macaiyla'nın güzelliği karşısında sözlerim hükümsüz kalır. Lütfen Macaiyla korona virüsüne yakalanmasın, o ölmek için çok güzel.” satırlarını da okuyan ünlü yayıncı kız arkadaşını abartılı iltifatlara boğan izleyicisiyle dalga geçmeyi ihmal etmedi. “Bu çocuk yaltaklanıyor. Sen benim hatuna asılıyorsun. Macaiyla sana hayatın boyunca özel mesaj yazmayacak.”


Yazarın Diğer Yazıları

Soundbar nasıl seçilir? Alırken nelere dikkat edilmeli? Önceki

Soundbar nasıl seçilir? Alırken nelere dikkat edilmeli?

Nokia üreticisi HDM, yeni Nokia 8.3 5G tanıtıldı! Sonraki

Nokia üreticisi HDM, yeni Nokia 8.3 5G tanıtıldı!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.