Viber'de tema nasıl değiştirilir?

Viber'de tema nasıl değiştirilir?

Gün boyunca Viber'i çok kullanıyorsanız, temalar arasında geçiş yapmak çok yararlı olabilir. Bu yazımızda, Viber'de temanın nasıl değiştirileceği hakkında hızlı bir rehber paylaşacağız.

Viber, video görüşmeleri için de kullanabileceğiniz en popüler anlık mesajlaşma uygulamaları arasındadır. Diğer birçok uygulama gibi, Viber artık temayı değiştirmenize ve istediğiniz zaman aydınlıktan karanlık temaya geçmenize izin veren seçeneğe sahiptir. Klasik eski temadan sıkıldıysanız ve oyunu biraz değiştirmek istiyorsanız, Viber'in size sunduğu diğer seçenekleri deneyin. Ayrıca, karanlık temanın gözlerinize daha iyi geleceğini görebilirsiniz, bu nedenle gün boyunca Viber'i çok kullanıyorsanız, geçiş yapmak çok yararlı olabilir. Bu yazımızda, Viber'de temanın nasıl değiştirileceği hakkında hızlı bir rehber paylaşacağız.

Viber'de <a href='/tema/'>tema</a> nasıl değiştirilir?

Viber'de tema nasıl değiştirilir?

Viber'de temayı değiştirmek basittir ve sadece birkaç adım gerektirir. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Cep telefonunuzda veya tabletinizde Viber uygulamasını açın

Uygulamanın sağ alt köşesindeki "Diğer" i tıklayın

Ardından, Ayarlar'ı tıklayın

Görünüm'ü tıklayın

Şimdi istediğiniz temayı seçin

Seçenekler Klasik (açık tema), Koyu Mavi ve Siyah'tır.

Aşağıdaki seçeneği de tercih edebilirsiniz ve bu Otomatik Tema'dır. Bu seçeneğe geçiş yaparsanız Viber, telefonunuzdaki temayı otomatik olarak izler. Örneğin, bir Android telefonunuz varsa ve karanlık mod etkinleştirilmiş olarak Android 10 yüklüyse, bu seçeneği belirlerseniz, Viber buna uyacaktır. Sistemin temasını açık olarak değiştirirseniz, Viber tekrar uyup ve klasik (açık) temasına geri döner.

İşte bu kadar. Viber'de temayı bu şekilde değiştirebilirsiniz. Bu şekilde, yukarıdaki adımları izleyin ve Viber'in sunduğu seçenekleri deneyin ve sizin için uygun olanı seçin.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Game of Thrones oyuncu kadrosu: Öncesi ve sonrası Önceki

Game of Thrones oyuncu kadrosu: Öncesi ve sonrası

PC oyunlarında Motion Blur nasıl giderilir? Sonraki

PC oyunlarında Motion Blur nasıl giderilir?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.