Yayıncı Kanalına Abone Olmayan İzleyicilere Hakaret Etti


Popüler Twitch yayıncısı BadBunny saatlerce yayınını izleyip kanalına abone olmayan izleyicilerine ateş püskürdü.

Twitch kanalında 115 bin takipçisi olan ve genellikle “Just Chatting” kategorisinde yayın yapan BadBunny kullanıcı isimli yayıncı yaptığı yayında içerik oluşturmaya devam edebilmesi için daha fazla paraya ihtiyacının olduğunu söyledi. İzleyicilerinden bu sözleri sonrasında abonelik için hamle gelmeyince genç kadın adeta küplere bindi. Saatlerce yayınını izleyenleri beleşçi olarak niteleyen BadBunny yaptığı yayın içeriğinin sunduğu eğlencenin! bedavaya gitmesine oldukça içerledi.

“Yayın içeriğimin desteklenmesi hakkında o kadar konuşmama rağmen hala abonelik gelmedi. Aranızdan bir tane bile abone olan yok. Burada sürekli yayınıma takılanlar var. Bir aylık 5 dolar ya! 5 dolarınız yok ama Twitch'te beni izlemek için saatleriniz var. İzlediğiniz içeriğe verecek 5 dolarınız yok öyle mi? Önümde abonelik duvarım bomboş duruyor. Bu aslında çok aşağılık ve kalp kırıcı bir durum. İnsanların, içerik oluşturucu olarak bana saygıları yok.”

İyice sinirleri gerilen Badbunny, “Bir saat! Bu ne şimdi? Bir saattir beleşe mi yayın yapıyorum burada? Bu ne ya! Sözlerini sarfetti. Yayıncının klibi sosyal paylaşım sitelerine düşünce aralarında Dr Disrespect ve Tfue gibi ünlü isimlerinde bulunduğu birçok yayıncı BadBunny'i gösterdiği tavır ve üslubundan ötürü tiye aldı.


Yazarın Diğer Yazıları

İnternette yapmayı bırakmanız gereken 6 şey Önceki

İnternette yapmayı bırakmanız gereken 6 şey

Windows 10'da Chrome bildirimleri nasıl kapatılır Sonraki

Windows 10'da Chrome bildirimleri nasıl kapatılır

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.