Yayıncının Sevinci Bilgisayarının Düşüp Kırılmasına Sebep Oldu


Kazandığı oyun sonrası sevinçle yerinden kalkan yayıncı Stxrm bilgisayar kasasının düşüp kırılması karşısında hayatının şokunu yaşadı.

Twitch yayıncısı Stxrm, kağıt oyunu ‘21'de yirmi bir sayısını tutturmasının ardından 250 dolar kazandı. Kazanmanın sevinciyle oturduğu koltuktan kalkan yayıncı, “Hadi devam!” diye bağırarak odasında kısa bir tur attıktan sonra koltuğuna geri oturdu. Stxrm oturur oturmaz arkasında bulunan oyun oynadığı kasa yere devrilerek kırıldı. Çift pc ile yayın yapan yayıncının; iki bilgisayarından oyun oynatan kasanın düşüp kırılmasına rağmen, yayın yaptığı kasa tüm bu yaşanan faicaya izleyicilerinin de tanık olmasını sağladı.

Bilgisayar kasasının devrilmesi sonrası şok yaşayan Stxrm; “Of aman, şaka mı yapıyorsun... hayır birader... bu en berbat gece olmalı. Şaka olmalı, bilgisayarım az önce kırıldı. Sohbet, size iyi geceler kapatıyorum.” diyerek yayınını sonlandırdı.


Yazarın Diğer Yazıları

Windows 10'da görüntüleme dili nasıl değiştirilir? Önceki

Windows 10'da görüntüleme dili nasıl değiştirilir?

Uygulamalarınızı güncel tutmanız için 5 neden Sonraki

Uygulamalarınızı güncel tutmanız için 5 neden

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.