Zor bir günün ardından sakinleşmenize yardımcı olacak 14 dinlendirici film


Sizi endişelerinizden ve stresten uzaklaştırıp moralinizi yükseltecek bir film listesi oluşturduk.

Bazen, uzun bir çalışma gününün ardından nihayet eve döndüğünüzde rahatlamak ve iyi bir film izlemek isteyebilirsiniz. İşte size bir kaç öneri;

Zor bir günün ardından sakinleşmenize yardımcı olacak 14 dinlendirici film


1
Confessions of a Shopaholic
Rebecca Bloomwod alışverişe takıntılı ve gardırobunu yenilemek için kronik "ihtiyaç" hastalığına yakalanmıştır. Sürekli, parasızlık ve yeni bir şey satın alma isteği arasında sıkışıp kalır. İşin tuhaf yanı, Rebecca'nın bir finans dergisinde çalışan ve okuyucularına tüketici tedbirleri konusunda tavsiyeler veren bir gazeteci olmasıdır.

2
The Intern
70 yaşındaki dul Ben Whittaker için emeklilik, yeni bir hayata kira kontratı yapmak gibi birşeydir. Bir mülakatı başarıyla geçtikten sonra Ben, Jules Ostin tarafından kurulan çevrimiçi bir moda sitesinde kıdemli stajyer olur.

3
Love, Rosie
Rosy ve Alex, birlikte üniversiteye gitmeye karar veren ömür boyu arkadaşlar. Kaderin farklı planları vardır ve onları ayırır, ancak yine de, yıllar sonra hiçbir şey Alex ve Rosie'yi birbirlerini düşünmekten alıkoyamaz ve onları gençliklerinden beri birbirine bağlayan duygu güçlü kalır.

4
How to Lose a Guy in 10 Days
Gazeteci Andie Anderson alışılmadık bir görev alır: Kadınların birlikte olmak istemedikleri erkeklerden kurtulmak için kullandıkları numaralar hakkında bir hikaye yazması gerekmektedir. Andie'nin bir adam bulması, ona aşık olmasını sağlaması ve ardından sadece 10 gün içinde "onu kaybetmesi" gerekiyor. Koşullar gereği Andie, patronuyla benzer bir anlaşma yapan Benjamin ile tanışır: Bir kadını sadece 10 günde kendisine aşık etmesi gerekir.

5
National Treasure
Benjamin Franklin Gates liderliğindeki modern hazine avcıları, Amerika Birleşik Devletleri'nin kurucuları tarafından gizlenmiş bir sandığın gizemini çözmek istiyor. Ancak bu ulusal hazineyi arayanlar sadece onlar değil - bulup satarak hızlı para kazanmayı uman başkaları da var.

6
Yours, Mine & Ours
Dul bir Sahil Güvenlik Amirali, kocası yeni vefat eden rüyalarının kadınıyla tanışır. Aşık olurlar ve evlenmeye karar verirler. Ancak bu hikayenin zor bir yanı var - adamın 8, kadının 10 çocuğu var! Ve çocuklar olası tüm nedenlerle birbirleriyle kavga ederken, ebeveynleri gerçekten zorlu bir aşk sınavından geçiyor. Münir Özkul ve Adile Naşit mi geldi aklınıza?

7
View from the Top
Donna, uçuş görevlisi olmak ve birinci sınıf uluslararası havayollarında çalışmak için memleketinden ayrılır. Arkadaşı Christine ile birlikte, mükemmel profesyonel beceriler sergilediği havayolu hostesleri için özel bir kursa katılır. Ancak Donna, son testi geçemez ve Cleveland'daki bir iç hat havayolu şirketinde çalışmak zorunda kalır.

8
Deck the Halls
Hikaye, Buddy Hall’un kızının uzaydan evlerinin nasıl göründüğünü ona göstermesiyle başlar. Buddy, komşusu Steve Finch'in konağı çok daha iyi göründüğü için sinirlenir, bu yüzden evini olabildiğince parlak bir şekilde dekore etmeye karar verir ve neredeyse nefret dolu komşusunu ve tüm kasaba halkını kör eder.

9
Big is beautiful (Mince alors!)
Nina, zayıf kadınlara daha çok düşkün olan kocasını memnun etmek için özel bir zayıflama tedavisi görmek için Alplerdeki bir sağlık beldesi olan Brides-les-Bains'e gider. Tatil yerinde Sophie ve Émilie ile tanışır ve bu karşılaşma unutulmaz olaylar yaşatır.

10
The Pacifier
Bu, hükümet için çalışan bir bilim adamının ailesini koruyan eski denizci Shane Wolfe hakkında bir hikaye. Beş çocuğun sadece suçlardan değil, kendilerinden de korunması gerekiyor. Shane'in kendi güvenliği için her zaman tetikte olması gerektiğini söylemeye gerek yok: bu yaramaz çocuklar onu kızdırmak için her fırsatı kullanıyorlar!

11
From Paris with Love
James Reece'in mükemmel bir hayatı var: CIA'ya ara sıra yardım eden, Paris'teki ABD Büyükelçisi'nin asistanıdır, güzel bir kız arkadaşı var ve her zaman modaya uygun takımlar giyiyor. Ama asıl istediği, dünyayı her gün kurtaran gizli bir ajanın maceralı hayatıdır. Bir gün gerçekten bir çanta dolusu beceri gerektiren bir göreve atanır.

12
The Italian Job
Birçok başarılı soygun gerçekleştiren bir ekibin lideri olan John Bridger, işten çıkmaya karar verir. Ekibin yerine getirmesi gereken tek bir görev kalmıştır - çok iyi korunan bir kasadan altın külçeleri çalmaları gerekmektedir. Bunu sorunsuz yaparlar, ancak ekip üyelerinden birinin ihaneti, canlarını sıkar.

13
Ocean's Thirteen
Bu, Danny Ocean'ın yetenekli arkadaşlarından oluşan ekibiyle ilgili üçüncü hikaye. Bir kumarhane sahibi Ocean’ın arkadaşlarından birini kazıkladığında, Danny’nin ekibi bir kez daha büyük miktarda para kapıp kapamayacaklarını görmek için tekrar bir araya gelir.

14
Monte Carlo
Grace, Meg ve Emma nihayet Paris'tedir! Burayı uzun zamandır görmeyi hayal etmişlerdi ama yolculuk olmasını istedikleri kadar neşeli değildi. Ancak, arkadaşlardan biri şımarık bir İngiliz ile karıştırılır karıştırılmaz, gerçek macera başlar.

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Gişe Rekorları Kıran 15 Düşük Bütçeli, Ancak Harika Film

Sonraki

Windows 10 Sürüm 20H2 Güncellemesi Yakında Geliyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.