AirPod'lar Android Telefona Nasıl Bağlanır?

AirPod'lar Android Telefona Nasıl Bağlanır?

Mantıksız görünebilir, ancak Apple AirPod'larınızı bir Android cihazla çalışacak şekilde nasıl ayarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Bu dünyada mükemmel eşlemeler var. Bal ve kaymak. Oya ile Bora ve tabi ki AirPod'lar ve Androidler.

Şaka değil ciddiyiz. Apple AirPods Pro, iOS'a özel cihazlar değildir. Bu beyaz, kablosuz kulaklıklara göz koyduysanız ancak Android cihazınızdan vazgeçmek istemiyorsanız, iyi haberlerimiz var. AirPods temel olarak Bluetooth özellikli herhangi bir cihazla eşleşir.

Bir Apple cihazında kullanacağınız tüm özellikleri elde edemezsiniz. AirPod'ların pil göstergesi telefonunuzda gösterilmez ve Siri, herhangi bir isteğinizi yanıtlamak için kullanılamaz. Bununla birlikte, telefonunuzda pil ömrünü görüntülemek için Asistan Tetikleyici uygulamasını indirebilir ve bir kulağa iki kez dokunduktan sonra Google Asistan'ı başlatabilirsiniz.

Bu hala size iyi bir fikir gibi geliyorsa, yapmanız gerekenler:

Android cihazınızda Ayarlar> Bağlantılar / Bağlı Cihazlar> Bluetooth'a gidin ve Bluetooth'un açık olduğundan emin olun. Ardından AirPods kasasını açın, arkadaki beyaz düğmeye dokunun ve kasayı Android cihazının yakınında tutun. AirPod'larınız ekrandaki bağlı cihazlar listesinde görünmelidir. Ekranda AirPods adına dokunduğunuzda, gitmek için iyi olmalısınız.

Artık AirPod'larınız sıkıca kulaklarınızdayken, Android'inizi dikkat çekici bir şekilde kullanabilirsiniz. Etrafınızdakileri duyamıyor olsanız bile, şaşkın ifadelerini görebileceksiniz. Apple fanboyları ve kudretli Android meraklıları arasındaki köprü sizsiniz.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

İPhone ve iPad Klavyenizin Dilini Değiştirme Önceki

İPhone ve iPad Klavyenizin Dilini Değiştirme

Amazon Prime'da  İzlenebilecek 5 Harika  Dizi Sonraki

Amazon Prime'da İzlenebilecek 5 Harika Dizi

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.