Bu Hafta Vizyona Girecek 5 Yeni Film


Koronavirüs tehdidine rağmen sinema salonlarına yeni filmler gelmeye devam ediyor. Az sayıda sinema salonun açık olduğu ülkemizde vizyona giren biri yerli beş yeni film

11-13 Eylül hafta sonunda sadece 35 bin kişinin sinemaya gittiği Türkiye'de yeni haftanın filmleri arasında en dikkat çekici yapım ünlü bilim insanı Marie Curie'nin yaşamına odaklanan Radyoaktif.

 

İşte 18 Eylül vizyon haftasının filmleri…


1
Radioavtive / Radyoaktif
Nobel Ödülü alan ilk kadın olan Marie Curie’nin bilimsel çalışmalarının yanı sıra eşi Pierre Curie de dahil olmak üzere erkek egemen bilim dünyasında hak ettiği yeri alma mücadelesini anlatan filmi Marjane Satrapi yönetiyor. Ünlü bilim insanına Rosamund Pike’ın hayat verdiği filmde Anya Taylor-Joy, Jonathan Aris, Sam Riley ve Aneurin Barnard gibi isimler rol alıyor.

2
Agent Jade Black / Ajan Jade Black
Terry Spears’ın yönetiği aksiyon filminde eski bir ajanı ortadan kaldırmakla görevlendirilen Ajan Jade Black’in hikayesi anlatılıyor. Filmde; Katie Burgess, Connie Franklin, Sidney Flack ve Luke Wyckoff gibi isimler rol alıyor.

3
Ben Böyle Şansın
Şanssızlıktan yakalarını kurtaramayan iki kafadarın öyküsünün anlatıldığı komedi filminde Özgür Esat Şentürk, Umut Oğmen, Zeliha Çakırtaş, Akın Ayvaz ve İlknur Aygün oynuyor. Filmin yönetmeni ise Serkan Çakırtaş.

4
After We Collided / After Paramparça
Anna Todd’un çok satan roman serisinin ikinci filmi olan yapımda gelgitli bir ilişkiye sahip olan iki genç arasında yaşananlar konu ediliyor.

5
Scoob!
Ünlü animasyon dizisi Scooby-Doo’nun bu yeni sinema filminde Shaggy ile Scooby-Doo’nun ahbaplığının nasıl başladığı ve Gizem Avcıları ekibinin diğer üyeleri ile nasıl bir araya geldiklerini anlatılıyor.

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Keanu Reeves ve Neil Patrick Harris Matrix 4 Hakkında Konuştu

Sonraki

Asus ROG Magic 14-ACRNM Limited Edition Tanıtıldı: İşte Detaylar

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.