Call of Duty Warzone'da Aynı Anda 200 Kişi Oynayabilecek


Infinity Ward yöneticisi Patrick Kelly yakın bir gelecekte Warzone'u 200 kişinin ayna anda oynayabileceğinin müjdesini verdi.

Call of Duty: Warzone PS4, Xbox One ve bilgisayar versiyonu 150 oyuncunun aynı anda oynayabileceği şekilde piyasaya sürülerek en çok sayıda oyuncunun bir haritada oynayabildiği Battle Royale türündeki oyun oldu. Nitekim gelen son habere göre CoD: Warzone daha da kalabalık bir oyuncu kitlesine ulaşacak gibi görünüyor. Infinity Ward yöneticilerinden Patrick Kelly verdiği röportajda; “Aslında biz stüdyolarımızda Call of Duty Warzone'u 200 oyuncu ile oynuyoruz. Bir süre sonra bu geliştirmeyi yayınlayacağız.” sözlerini sarfetti.

Patrick Kelly ayrıca ilerleyen zamanlarda daha kalabalık takımların mümkün olacağını söyledi. “Bizler 4 veya 5 kişilik takımlarla da oynadık. Herşeyin yolunda gittiğinden emin olduktan sonra bu özelliği oyunculara sunmak istiyoruz. Farklı takım sayılarını test ettik hatta 9 kişilik takıma kadar denedik.”


Yazarın Diğer Yazıları

Apple'ın yeni MacBook Air ve iPad Pro tanıttı Önceki

Apple'ın yeni MacBook Air ve iPad Pro tanıttı

İkinci El MacBook Almadan Önce Sorulması Gerekenler Sonraki

İkinci El MacBook Almadan Önce Sorulması Gerekenler

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.