Dr Disrespect'in Öfkeden Ağzı Köpürdü


Efsane Twitch yayıncısı Dr Disrespect CoD: Warzone yayını sırasında rakiplerine elenince sükunetini kaybederek ağzından köpükler saçtı.

Twitch'in en ünlü yayıncılarından olan Guy ‘Dr Disrespect' Beahm 19 Mart tarihindeki yayınında Call of Duty Warzone 50 bin dolarlık “Code Green Turnuvası”na ısınma turları kapsamında yaptığı maçın birinde yüzden fazla oyuncu, 46 takım ile mücadele ederken takım arkadaşları öldürüldüğü için onları kurtarmak zorunda kaldı. Maçın kritik anlarında birden fazla rakip oyuncuya karşı kıyasıya mücadele eden Dr Disrespect isabetli atışlar yapmasına rağmen elendi.

Dr Disrespect şarjör boşaltmasına rağmen hiçbir rakibini yatıramamasına hayret ederek; “Bu herifi nasıl indiremedim ya? diyerek şaşkınlığını dile getirdikten sonra sinirlerine hakim olamayarak öfke patlaması yaşadı. “Ya bu heriflerden hiçbiri nasıl olurda yere düşmez. Nasıl?” dedikten sonra Dr Disrespect çok sinirlenerek oyuna saydırmaya başladı. “O heriflere mermi yağdırıyorum... Bilmiyorum. Bu rezalet oyun...”

Dr Disrespect daha sonra Warzone ile en nefret ettiği hatıralarını yaşadığı Fortnite deneyimlerini kıyasladı. “Sanki kendimi Fortnite oynayan, kısa sürede rakiplerine yatan ezikler gibi hissettim. Gel de bu oyunu oyna. Gel bu velet oyununu oyna. Ya benimle dalga mı geçiyorsunuz? sözlerini sarf eden ünlü yayıncının öfkesi bu kadarla kalmadı. Yayın sırasında yemeğini yerken sinirli şekilde konuştuğu için ağzındakilerin bir kısmını etrafa saçan Dr Disrespect'in biraz yemek artığı çenesine yapışıp kaldı. Öfkeli yayıncı iç geçirerek “İnanılıcak gibi değil. Ağlak, şımarık bir çocuk gibi görünmek istemem ama şu an öyleyim! Bu ne menem iş? Ne yani Apex Legends mı oynayayım? sözleriyle yaşadığı öfkeyi izleyicileriyle paylaştı.


Yazarın Diğer Yazıları

Nokia üreticisi HDM, yeni Nokia 8.3 5G tanıtıldı! Önceki

Nokia üreticisi HDM, yeni Nokia 8.3 5G tanıtıldı!

Instagram, Snapchat'in kaybolan mesaj özelliğini getiriyor Sonraki

Instagram, Snapchat'in kaybolan mesaj özelliğini getiriyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.