Enola Holmes Rekora Koşuyor

Enola Holmes Rekora Koşuyor

Sherlock Holmes'ün kız kardeşi Enola Holmes'ün hikayesini anlatan film, 74 ülkede liste başı olurken, Netflix'in en çok izlenen yapımı olmaya da aday.

Online film izleme platformu Netflix'in Warner Bros'tan alıp yayınladığı Enola Holmes filmi, inanılmaz bir başarıya imza attı. 

<a href='/enola-holmes/'>Enola Holmes</a> Flixpatrol verilerine göre 24 Eylül'de yayınlanan film, 4 günde elde ettiği izlenme sayesinde mart ayından beri en iy çıkış yapan film oldu.

Enola Holmes

Film ilk 4 günün ardından 78 ülkede en çok izlenen içerikleride ilk 10'a girerken 74'ünde de ilk sıraya yükseldi. 

Extraction Filminin Rekorunu Egale Edelebilir

Extraction

Nisan ayında yayınlanan ve başrolünde Chris Hemsworth'ün yer aldığı Extraction filmi, 90 milyon izleyiciye ulaşarak Netflix'in şimdiye kadar en çok izlenmiş yapımı rekorunu elinde bulunduruyor. Ancak Enola Holmes'ün  4-5 gün gibi kısa bir sürede yakaladığı başarıyı düşününce, Extraction'ı tahtındna etmesi işten bile değil. 

Enola Holmes Konusu Ne? 

Enola Holmes

Film, ünlü İngiliz dedektif Sherlock Holmes'ün kız kardeşi Enola Holmes'ün macerasını anlatıyor. Enola, 16 yaşına girdiği gün annesinin kaybolduğunu öğrenir ve durumu çözmek için kardeşlerinden yardım ister. Kardeşlerinden beklediği yardımı alamayan Enola, annesini tek başına bulmak için Londra'ya gider. Kendisini tarihi değiştirecek siyasi bir komplonun ortasında bulan Enola, gizemli olayların içerisine sürüklenir. Filmin başrolünde ise Stranger Things ile yılıdızı parlayan Millie Bobby Brown var. 

 


Yazarın Diğer Yazıları

En ünlü film ve dizilerden ikonik sahneleri tekrar canlandıran efsane aile Önceki

En ünlü film ve dizilerden ikonik sahneleri tekrar canlandıran efsane aile

Vivo V20 Android 11 Desteği İle Kutudan Çıkacak! Sonraki

Vivo V20 Android 11 Desteği İle Kutudan Çıkacak!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.