Bir Başkadır Dizisi Neden Bu Kadar Abartılıyor?


Netflix'te yayınlandığı günden beri Türkiye'nin gündeminden düşmeyen Berkun Oya dizisi Bir Başkadır'ın detaylı incelemesi

Son günlerde Türkiye'de en çok konuşulan konulardan biri Berkun Oya'nın yazıp yönettiği Bir Başkadır dizisi. Sosyal medyada gündem olan Bir Başkadır, çoğu kişiye göre Türkiye'de yapılmış en iyi dizisi. Dizi, hayalleri, ekonomik durumları ve dünyaya bakış açıları birbirinden çok farklı bir grup insanın yollarının kesişmesini anlatıyor. 

Bir Başkadır

Bir Başkadır Dizisinin Hikayesi

Bir Başkadır

Masum dizisinin senaristliğini de yapan Berkun Oya'nın yazıp yönettiği dizide; Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit,Defne Kayalar, Tülin Özen, Derya Karadaş, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Alican Yücesoy Nesrin Cavadzade Öner Erkan performanlarıyla göz dolduruyor. İlk bölümü çekildikten sonra Netflix'e sunulan dizi, Netflix tarafından beğinilince yayın hakları satın alındı. Sessiz sedasız yayınlanan dizi benzeri görülmemiş bir ilgiyle karşılandı.

Bir Başkadır Neden Abartılıyor?

Türkiye'nin mozaik yapısının çok incelikli anlatıldığı dizinin seveni kadar sevmeyeni; abartılı bulanı da var. Biz de bu videoda Bir Başkadır üzerine sohbet ettik. Bir Başkadır abatılıyor mu? dizinin konusu ne? 2. sezon ne zaman gelecek? ve dizi ile ilgili merak edilen daha bir çok şeyi anlattık. İyi Seyirler


Yazarın Diğer Yazıları

Android'de Veri Kullanımınızı Nasıl Takip Edebilirsiniz? Önceki

Android'de Veri Kullanımınızı Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Microsoft, Windows PC'lerin Geleceğini Şekillendirecek İşlemciyi Tanıttı! Sonraki

Microsoft, Windows PC'lerin Geleceğini Şekillendirecek İşlemciyi Tanıttı!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.