Dexter, 7 Yıl Aradan Sonra Geri Dönüyor

Dexter, 7 Yıl Aradan Sonra Geri Dönüyor

Büyük bir hayran kitlesine sahip seri katil dizisi Dexter, 2021'in sonbaharında 10 bölümlük yeni sezonu ile geri dönüyor.

2006 yılından başladığı yayın hayatına 8 sezonluk bi rmacera ile 2013 yılında veda eden Dexter dizisi, 7 yıl aradan sonra geri dönecek. 

Dexter

Geniş bir hayran kitlesine sahip Amerikan drama dizisinin geri döneceği müjdesini Showtime'ın eğlence bölümü başkanı Gary Levine verdi. Levine yaptığı açıklamada: "Bu benzersiz karakteri ancak diziye layık olabileceğini düşündüğümüz yaratıcı bir yaklaşım bulabilirsek tekrar ziyaret ederdik. Başyapımcılar Clyde Phillips ve Michael C Hall'un da bunu bulduğunu söylemekten dolayı çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

 

 

Dizinin geri döneceğine dair Twitter'da yapılan paylaşım kısa sürede 100 binden fazla beğeni aldı. 

Dexter Dizisinin Konusu 

Dexter Morgan, Miami Metro Polis Departmanı'nda adli tıp teknisyeni olarak çalışan bir adamdır. Kendi halinde gibi görünen bu adamın bilinmeyen bir kişiliği daha vardır:  akşamları katilleri hedef alan bir seri katil. Michael C. Hall'un Dexter'a hayat verdiği dizi Altın Küre ve Emmy ödüllerinin de sahibi. 


Yazarın Diğer Yazıları

Samsung ve Xiaomi, UWB (Ultra Geniş Bant) Teknolojisini Sundu Önceki

Samsung ve Xiaomi, UWB (Ultra Geniş Bant) Teknolojisini Sundu

Kirin 9000 İşlemci Birçok Platformda Yüksek Puan Aldı Sonraki

Kirin 9000 İşlemci Birçok Platformda Yüksek Puan Aldı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.