Gençlik rollerinin altından ustalıkla kalkan 11 yetişkin oyuncu


Filmlerde gençlerin rollerini canlandırmalarına rağmen bu oyuncuların gerçek yaşlarını ortaya çıkarmak istiyoruz.

Yetenek harika bir şey ve Hollywood oyuncuları film ve TV'deki şaşırtıcı yeteneklerini kanıtlamaya devam ediyor! Bu yetişkin aktörlerin izleyiciye fark ettirmeden lise öğrencilerine dönüşme yeteneğini başka nasıl açıklayabilirsiniz?

Gençlik rollerinin altından ustalıkla kalkan 11 yetişkin oyuncu


1
Jason Earles, Hannah Montana
Jason Earles, ebedi gençliğin sırrını biliyor. Aksi halde, 30 yaşındayken 15 yaşındaki Jackson Stewart'ı “Hannah Montana” da canlandırdığını nasıl açıklayabilirsiniz ki? Çekimler sırasında Earles zaten mutlu bir baba ve kocaydı.

2
Tom Welling, Smallville
Tom Welling, 2000 yılında genç Süpermen'i canlandırdığında birçok genç kızın kalp hırsızı olarak kabul ediliyordu. Smallville bize Clark Kent'in okul dönemlerini anlatıyor. Tom, karakterinden 10 yaş büyüktü ve 1,82 boyundaydı.

3
Jared Leto, Girl, Interrupted
Psikolojik gerilim filmi Girl, Interrupted'de Jared Leto ana karakterin erkek arkadaşı Tobias'ı canlandırıyor. Filmde Tobias okulu bitirmiş ve üniversiteye gidiyordu. Ancak çekim sırasında Leto aslında 27 yaşındaydı.

4
Stacey Dash, Clueless
Clueless'ta Dionne Davenport, Stacey Dash tarafından canlandırılan bir öğrenciydi. Gerçek hayatta, oyuncu 28 yaşındaydı. Film o kadar başarılıydı ki yapımcılar Stacey'nin 33 yaşına kadar bir genci canlandırmaya devam ettiği bir TV dizisi yaptılar.

5
Bianca Lawson, Pretty Little Liars
Pretty Little Liars'da Bianca Lawson, 17 yaşında bir lise öğrencisi olan Maya St. Germain'i canlandırdı. Lawson çekimler sırasında 31 yaşındaydı. Aktris 2 sezon boyunca dizideydi ve 33 yaşında diziden ayrıldı. Bianca, sırrın ne?

6
Matthew Broderick, Ferris Bueller’s Day Off
İşte bir okul öğrencisini canlandıran başka bir aktör: Matthew Broderick. Kolayca asi bir lise öğrencisi olan 18 yaşındaki Ferris Bueller'e dönüştü. Ve arkadaşı Cameron Frye, o sırada 29 yaşında olan Alan Ruck tarafından canlandırıldı.

7
Barbra Streisand, Yentl
Barbra Streisand, 41 yaşında Yentl'da başrolü oynadı. Yentl adlı Yahudi bir kız, filmde sadece 17 yaşındaydı. Diploma almak için bir erkek gibi giyinir ve üniversiteye girer. Streisand işini harika yaptı ve film de 5 Oscar adaylığı kazandı!

8
Sissy Spacek, Carrie
Sissy Spacek, Stephen King romanına dayanan korku filminde bir lise öğrencisi Carrie White rolünü oynadığı zaman 26 yaşındaydı. Birkaç yıl önce bir yeniden yapımı gösterime girdi. Chloë Grace Moretz başroldeydi ve karakterinden sadece birkaç yaş küçüktü.

9
Taylor Kitsch, Friday Night Lights
Taylor Kitsch Friday Night Lights'da 27 yaşındaydı. Ve karakteri Tim Riggins, sadece 14 yaşındaydı.

10
Andrew Garfield, Spider-Man
Andrew Garfield, Tobey Maguire tarafından bayrağı devraldı ve 28 yaşında 17 yaşındaki Peter Parker'ı canlandırdı. Andrew, Spider-Man kıyafetiğini ilk kez giydiğinde 3 yaşından beri bu rolü oynamayı hayal ettiğini açıklamıştı.

11
Emily Kinney, The Walking Dead
Emily Kinney, 2 ila 5. sezonlarda The Walking Dead'de 15 yaşındaki Beth Greene'yi canlandırdıktan sonra popüler oldu. Kinney o zamanlar 29 yaşındaydı.

İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Son sahnesine kadar gerilimi bitmeyen 15 dedektif filmi

Sonraki

Windows 10, Güncelleme Stratejisini Değiştirecek!

Yorumlar


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.