Hızlı ve Öfkeli'ye Elveda Deyin


Sızan bilgilere göre Hızlı ve Öfkeli serisi iki film sonra yolun sonuna gelecek.

Aksiyon dolu film serisi 2001'de Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve merhum Paul Walker'ın oynadığı Hızlı ve Öfkeli ile başladı.

Hızlı ve Öfkeli serisi o zamandan beri sekiz doğrudan devam filmi, bir film spin-off ve bir animasyon TV dizisi içerecek şekilde devam etti. Seri, şu ana kadar dünya çapında 5,7 milyar dolar gelir elde etti.

2015 yılında piyasaya sürülen Hızlı ve Öfkeli 7, 1.5 milyar $ kazanan bugüne kadarki en başarılı bölüm oldu.

Sızan bilgilere göre, son iki film, dizinin tüm çekirdek oyuncu kadrosunu yeniden bir araya getirecek "büyük bir hikaye" anlatacak. Hızlı ve öfkeli 2001 yılında piyasaya çıktığında, bir grup araç kaçıran sokak yarışçısına sızan gizli bir polisin hikayesi, izleyiciler tarafından çok beğenildi, ancak eleştirel alaylarla karşılaştı.

The Washington Post ,"Sebepsiz Asi" olarak adlandırırken, "Hızlı ve Öfkeli... unvanını pek hak etmiyor, diye küçümsüyordu.

Yıllar geçtikçe, Hızlı ve Öfkeli topluluğu Wonder Woman'dan Gal Gadot, rapçi Ludacris ve Dame Helen Mirren gibi oyuncuları bünyesine katacak şekilde genişledi.

Hızlı ve Öfkeli 9, diğer adıyla F9, Nisan ayında piyasaya sürülecekti ancak koronavirüs salgını nedeniyle 11 ay ertelendi.

Londra ve Edinburgh ile Gürcistan ve Tayland'da çekilen filmin şimdi Mayıs 2021'de gösterime girmesi planlanıyor.

Serinin 10. ve 11. filmlerinin yönetmenliğini Justin Lin yapacak. Serinin dokuzuncu filmi,Covid-19 salgını nedeniyle bir yıl geriye çekilen film Mayıs 2021'de vizyona girecek.

 


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

GeForce RTX 3080 İçin 33.000₺ Sistem Topladık | Hepsi ASUS

Sonraki

Apple MagSafe Kablosuz Şarj Cihazı, Galaxy Z Fold 2'yi Destekler!

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.