Johnny Depp: Hollywood Tarafından Boykot Ediliyorum

Johnny Depp: Hollywood Tarafından Boykot Ediliyorum

58 yaşındaki oyuncu ünlü oyuncu, Hollywood kendisini boykot ettiğinden dolayı yeni filminin izleyiciye ulaşamadığını ifade etti

Eski eşi Amber Heard'ın kendisini aile içi şiddetle suçladığı Depp, son filmi Minamata'nın henüz ABD'de gösterime girmemesi nedeniyle Hollywood tarafından boykot edildiğini hissettiğini söylüyor ve Hollywood'un gözünden düşmesini "medya matematiğinin saçmalığı" olarak nitelendiriyor.

Willy Wonka ve Jack Sparrow gibi rolleri ile dünya çapında büyük bir üne kavuşan Depp, geçen yıl The Sun gazetesine boşanma haberinde geçen 'karısını döven' ifadesinden ötürü açtığı iftira davasını kaybetti.

Andrew Levitas'ın yönettiği “Minamata”da Depp, 1970'lerde civa zehirlenmesinin Japon kıyı toplulukları üzerindeki trajik etkilerini ortaya çıkaran Amerikalı foto muhabiri W Eugene Smith rolünde.

ABD'deki kariyer krizinin ortasında Depp, önümüzdeki ay İspanya'nın San Sebastian film festivali ve bu ayın sonlarında Çek Cumhuriyeti'nin Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali tarafından onurlandırılacak.

Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali, 'çok beğenilen aktörün dünya çapında film endüstrisindeki uzun süreli kariyerini ve kalıcı mirasını tanıyacak ve ona saygılarını sunacağını' belirtti.

San Sebastian film festivali için Depp'e 'film dünyasına olağanüstü katkılarından dolayı' Donostia Ödülü verilecek.

 

 

 


Yazarın Diğer Yazıları

Akıllı Saatler İçin Tasarlanan Samsung Exynos W920 Piyasaya Sürüldü Önceki

Akıllı Saatler İçin Tasarlanan Samsung Exynos W920 Piyasaya Sürüldü

Çin'den Gönderilen Akıllı Telefonların %70'i 5G Ağları Destekliyor Sonraki

Çin'den Gönderilen Akıllı Telefonların %70'i 5G Ağları Destekliyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.