Johnny Depp: Karayip Korsanları'nı Batıracağımı Düşünüyorlardı


Johnny Depp Siyah İnci'nin Laneti'nde (The Curse of the Black Pearl) yapımcıların filmi başarısızlığa uğratmasından endişe duyduğunu itiraf etti.

Yapımcılar Sarhoş Olduğumu Düşünüyorlardı

Johnny Depp, Karayıp Korsanları serisinin ilk filmi olan (Pirates of the Caribbean) Siyah İncinin Laneti'nde oyunculuğu ile çok konuşulurken bu durum yapımcılar tarafından farklı algılanmış. Çekimler sırasında yapımcıların Johnny Depp'in sarhoş olduğundan şüphelendiklerini ve filmi batırmasından korktuklarını söyledi. Tabi gişede hayal kırıklığı yaratacağı düşünülürken 654 milyon dolar hasılata ulaşması filmin yapımcılarını oldukça şaşırttığını ifade etti.

57 yaşındaki oyuncu 2003'te gişede başarısız olmasından korkulan Siyah İnci'nin Laneti'nde (The Curse of the Black Pearl) yapımcıların filmi başarısızlığa uğratmasından endişe duyduğunu ilk kez itiraf etti.

We Got This Covered'ın haberine göre Zürih Film Festivali'nde konuşan Depp, yapımcıların karakteri canlandırma biçimine verdiği tepkiyi şu ifadelerle anlattı: "Gerginlerdi. Kimsenin Kaptan Jack Sparrow'un söylediklerini anlamayacağından endişe duyuyorlardı.

Onlardan, 'Sarhoş mu? Sarhoş musun? Ellerinde ne var?' diye telefonlar aldım. Cesaretim en ufak biçimde kırılmadı, beni kamçıladı. Eğer endişeleniyorlarsa işimi doğru yaptığımı biliyordum.

Hafifletmemi istediklerinde dozunu artırdım." 654 milyon 264 bir dolar gişe rakamına ulaşan filmin başarısının önemli bir kısmını Johnny Depp'in göz dolduran oyunculuk performansına borçlu olduğu düşünülüyordu.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Çok Beklenen Monster Hunter Filminin Fragmanı Yayında

Sonraki

Zoom, Uçtan-Uça Şifreleme Sistemine Geçeceğini Açıkladı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.