Mel Gibson, İsmini Kullanan Bal Üreticisi Kadına Dava Açtı

Mel Gibson, İsmini Kullanan Bal Üreticisi Kadına Dava Açtı

Ünlü aktör, Şili'de, ürettiği ballara 'Miel Gibson' adını veren korona mağduru bir kadına dava açtı.

Şili'de yaşayan Yohanna Agurto isimli bir kadın, covid salgını nedeni ile işini kaybedince bal üretme işine girdi. Ürettiği ballara ünlü Hollywood yıldızı Mel Gibson'ın isminden esinlenerek, İspanyolca bal anlamına gelen "Miel Gibson" adını verdi. 

Ayrıca kavanozlara da Mel Gibson'un Braveheart ( Cesur Yürek ) filminden bir fotoğrafını koyan girişimci kadının sloganı ise şöyle: "Sadece Cesurlar İçin"

Mel Gibson'dan Kadına Uyarı

Gibson'ın avukatları, oyuncunun isminin ve fotoğrafının izinsiz kullanıldığını ifade ederek, kadından ismin ve fotoğrafların hemen kaldırılmasını talep etti. Aksi halde hukiki süreci başlatacaklarını belirttiler. 

Kadına Sosyal Medyadan Destek

Yohanna Agurto, konu ile ilgili Tweetter'dan açıklama yaptı. İsmin ve fotoğrafın kaldırılmaması için ricada bulunan kadına sosyal medyadan büyük bir destek geldi. Mel Gibson ise henüz bir açıklama yapmadı. 


Yazarın Diğer Yazıları

Microsoft Akıllı Telefon, 3 Yıl Boyunca Android Güncellemesi Alacak! Önceki

Microsoft Akıllı Telefon, 3 Yıl Boyunca Android Güncellemesi Alacak!

Bu Galaxy S10 ipuçları ile telefonunuzu profesyonel gibi kullanın Sonraki

Bu Galaxy S10 ipuçları ile telefonunuzu profesyonel gibi kullanın

Yorumlar


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.