Matrix 4 Ekibi Çekim Bahanesiyle 200 Kişilik Parti Yaptı

Matrix 4 Ekibi Çekim Bahanesiyle 200 Kişilik Parti Yaptı

Yapımcıların, Almanya'nın koronavirüs yasalarından kaçmak için çekimlerin bir parçası olduğunu söyledikleri 200 kişilik bir parti düzenledikleri bildirildi.

Devam eden Koronavirüs salgınına rağmen oyuncuların ve film ekiplerinin setlere dönmelerine izin verilse de, çekimler sona erdiğinde, birlikte parti yapmalarına izin verilmiyor. Tabii COVID-19 kurallarını atlamak için olayı bir "film çekimi" gibi gizlemiyorsanız.

<a href='/matrix-4/'>Matrix 4</a> Partisi

Yeni bir habere göre, Matrix 4 yapımcılarının yaptığı tam olarak buydu . The Guardian'ın (Alman Bild gazetesi aracılığıyla) aktardığına göre, yapımcılar Lana ve Lilly Wachowski, Brandenburg'daki bir stüdyoda “Icecream Teamevent” kod adıyla 200 kişilik bir parti düzenlediler. İddiaya göre konuklar, sağlık yönetmeliklerini atlatmak için “figüran” olarak davet edildi.

Partiye katılan 39 yaşındaki bir konuğun aktardığına göre “Herkese önceden bir korona PCR testi verildi. Herkesin bir maske ile gelmesi gerekiyordu, ancak birçok kişi onları parti boyunca giymedi. Yön talimatı verilmedi, çekim tahtası yoktu ve kimse film çekmiyordu. "

Matrix 4 Partisi

Keanu Reeves davetliler arasındaydı ve partiden erken ayrıldı. Partide ayrıca bir DJ ve dansçılarda yer aldı. Konuklara hatıra Matrix dövmeleri yapıldı.

Etkinliğin düzenlendiği Studio Babelsberg'in sözcülerinden Bianca Markarewicz, yapımcıların kendisine “yaz aylarında geçmesi gereken bir kutlama sahnesi kurgulayacaklarını” söylediklerini ve bu partinin bununla bağlantılı olduğunu söyledi. “Hijyen kurallarına uyulduğunu” sözlerine ekledi.

Matrix 4

Berlin'de ve komşu eyaleti Brandenburg'da 50 kişiye kadar partilere izin verilir, ancak önceden izin verilmelidir. Konuklar sosyal mesafe kurallarına uymalı ve yemek yemedikleri veya içmedikleri zamanlarda maske takmaları gerekmektedir.

Partilere izin vermekten sorumlu olan Potsdam şehrinin bir sözcüsü, “Bize hiçbir olay duyurulmadı. Çekimler sırasında enfeksiyondan korunma konusunda sağlık otoritesi ile stüdyolar arasında devam eden tartışmalar oldu. " Sağlık yetkilisinin olay hakkında stüdyo ile iletişime geçeceği bildirildi.

Matrix 4 çekimleri Mart ayında koronavirüs nedeniyle kesintiye uğramasından sonra ancak Ağustos ayında devam edebilmişti.


Yazarın Diğer Yazıları

Hollywood'un En Çok Hasılat Yapan Kel Aktörleri Önceki

Hollywood'un En Çok Hasılat Yapan Kel Aktörleri

BU FİYAT BANDINDA DAHA İYİSİ YOK | Cougar Phontum S İnceleme Sonraki

BU FİYAT BANDINDA DAHA İYİSİ YOK | Cougar Phontum S İnceleme

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.