Hollywood'un En Çok Hasılat Yapan Kel Aktörleri

Hollywood'un En Çok Hasılat Yapan Kel Aktörleri

Hollwood'un en çok hasılat yapan filmlerin bazılarında aktörlerin kel olduğu hiç dikkatinizi çekmiş miydi?

Aralarında Samuel L.Jackson'ın da bulunduğu pek çok kel aktör, Hollywood'un en çok hasılat yapan filmlerinden bazılarının yıldızları oldu. Ama bu kel aktörler arasında gişede en çok para kazanan kim?

The Numbers, Instagram hesabı @statspanda, kel aktörlerin filmlerinin kazancına göre sıralayan bir grafik oluşturdu. Grafiğin, aktörlerin kel kaldıktan sonra yapılan filmlerle sınırlı olmadığı unutulmamalıdır.

Grafikten de görebileceğiniz gibi, Samuel L. Jackson'ın filmleri, Star Wars ve Marvel Cinematic Universe gibi popüler serilerdeki rolleri ile gişe toplamını şaşırtıcı bir şekilde 27.5 milyar dolara çıkararak en çok parayı elde etti. İkinci sırada, "Fast and Furious", "Jumanji" filmleri ve "Moana" daki rolleri sayesinde gişe hasılatı 12,2 milyar dolar olan Dwayne Johnson var.


Yazarın Diğer Yazıları

İCloud'u kullanarak tüm kişilerinizi bir iPhone'dan diğerine aktarma Önceki

İCloud'u kullanarak tüm kişilerinizi bir iPhone'dan diğerine aktarma

Matrix 4 Ekibi Çekim Bahanesiyle 200 Kişilik Parti Yaptı Sonraki

Matrix 4 Ekibi Çekim Bahanesiyle 200 Kişilik Parti Yaptı

Yorumlar


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.