Sizi ekrana kilitleyecek 10 sürükleyici film

Sizi ekrana kilitleyecek 10 sürükleyici film

Sizi o kadar içine çeken filmler vardır ki, sonuna kadar onlarda kaybolur ve film bittikten sonra bile uzun zaman boyunca izlediğiniz filmi düşünürsünüz. İşte o filmlerden bir kaçını sizler için listeledik.

Sizi ekrana kilitleyecek 10 sürükleyici film


1
The Lives of Others - Das Leben der Anderen
Başroldekiler: Ulrich Müe, Sebastian Koch, Martina Gedeck

Popüler yazar ve oyun yazarı Georg Dreyman ünlü bir aktrisle aşk yaşamasaydı tüm hayatını şöhret içinde ve sorunsuz geçirirdi. Güçlü bir gizli polis ajanı tarafından fark edilecek kadar ünlü olan Dreyman'ın bohem yaşamı bu şekilde sona erer.
IMDb - 8.5

2
This Must Be the Place
Başroldekiler: Sean Penn, Frances McDormand, Olwen Fouere

Emekli ve bıkkın bir rock şarkıcısı, ABD'de yakın zamanda ölen babasının aşağılanmasından sorumlu olan eski bir Nazi savaş suçlusunu bulmak için yola çıkar. Bu, içsel güç, gizli öngörü ve birisini taklit etmek yerine birisi olmanın ne kadar önemli olduğu hakkında güzel bir hikaye. Sean Penn tarafından sergilenen performans, uzun süre hafızanızda bir iz bırakır.
IMDb - 6.7

3
Remember
Başroldekiler: Christopher Plummer, Martin Landau, Jürgen Prochnow

Zev'in hayatı sona yaklaşıyor. Zamanını bir huzurevinde geçiriyor, ancak yine de yerine getirmesi gereken önemli bir görevi var: İkinci Dünya Savaşı sırasında Auschwitz'de tüm ailesini öldüren Nazi subayını bulması gerekiyor. Ancak bu görev kolay değil ...
IMDb - 7.4

4
Enemy
Başroldekiler: Jake Gyllenhaal, Mélanie Laurent, Sarah Gadon

Adam bir film kiralar ve bölümlerinden birinde aynı kendine benzeyen birini gördüğüne çok şaşırır. Bu ikizini bulma arzusu çok yönlü bir saplantı haline gelir. Ama bu adam gerçekten bir ikiz mi?
IMDb - 6.9

5
Perfect Blue - Pafekuto buru
Genç şarkıcı Mima Kirigoe bir oyuncu olmayı hayal ediyor ve müzik dünyasını sinema dünyasına dönüştürmeye çalışıyor. Ancak, hayranları bu habere aşırı tepki vermiş gibi görünüyor: garip çağrılar, fakslar, hatta patlayan bir zarf bile göndermişlerdir. Ve şimdi çevrimiçi günlüğü de ifşa oldu ... ama günlük gerçekten onun mu?
IMDb - 7.9

6
Where the Truth Lies?
Başroldekiler: Kevin Bacon, Colin Firth, Alison Lohman

Genç bir kadının çıplak vücudu komedyenler Lenny ve Vince'in otel odasında bulunur. Sağlam bir görgü tanıkları vardı vardı, ama katil hiç bulunamadı. Bu sansasyonel bir hikayeydi ve bu yüzden genç bir gazeteci Karen, yıllar sonra bile Vince'ten röportaj alma görevini üstlenmeye karar verir. Yanlışlıkla Lenny ile de tanışır, ancak burada varsayımlara başlar: aralarında neler olduğu ve katilin kim olduğu örtülü kalır.
IMDb - 6.5

7
The Dead Girl
Başroldekiler: Toni Collette, Rose Byrne, Brittany Murphy

Arden, Christa adında bir kadının cesedini bulur. Arden'in kendi soruşturması onu kız kardeşi kaybolan bir hukuk fakültesi öğrencisi Leah'a götürür.

Aynı zamanda, Ruth adında bir kadın, kocasının Christa'nın ölümünde parmağının olduğunu öğrendiğinde kendini karmaşık bir durumda bulur.

Ve son olarak, Melora - vahşi kızı Christa'nın sorunlu hayatı tarafından maruz kaldığı sorulara cevap arayan bir anne.
IMDb - 6.7

8
The Departed
Başroldekiler: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson

Birbirini deşifre etmeye çalışan iki çifte ajan hakkında bir hikaye. Başından sonuna kadar sizi gergin tutan gerçekten büyüleyici bir senaryo.
IMDb - 8.5

9
Neerja
Başroldekiler: Sonam Kapoor, Shabana Azmi, Yogendra Tikku

Film, 1986'da Pan Am havayollarının 73 numaralı uçuşunda teröristler tarafından kaçırıldığı zaman 359 yolcuyu korumak için kendini feda eden cesur uçuş görevlisi Neerja Bhanot'un gerçek hikayesine dayanıyor.
IMDb - 7.8

10
Changeling
Başroldekiler: Angelina Jolie, John Malkovich, Jeffrey Donovan

Olaylar 1920'lerde Los Angeles'ta gerçekleşmektedir. Christine, oğlunun kaybolduğunu bildirmek için polisi arar, ancak çocuk sonunda bulunduğunda, görünüşüne rağmen çocuğu olduğunu kabul etmez. Ve yas tutan anne, yardım yerine, sadece deli hastanesinde bir koğuş alır ...
IMDb - 7.8

İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Samsung Galaxy Note 20 Ultra: Tüm Özellikler Sızdırıldı Önceki

Samsung Galaxy Note 20 Ultra: Tüm Özellikler Sızdırıldı

Güvenli Online Alışveriş için 13 İpucu Sonraki

Güvenli Online Alışveriş için 13 İpucu

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.