Sizi değiştirecek on inanılmaz film

Sizi değiştirecek on inanılmaz film

İzledikten sonra kendinizde radikal değişiklik kararları almanıza neden olacak bir kaç film bulup sizinle paylaşmak istedik.

Bu filmler bize dünyayı yeni bir pencereden gösteriyor. Günlük yaşamın en küçük detayları aracılığıyla, yaşadığımız her günün değerli olduğunu öğreniriz. Bu filmlerden her biri sadece güzel bir görsel şölen ile bizi eğlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda çok önemli mesajlar içeriyor.

Sizi değiştirecek on inanılmaz film


1
Philomena, 2013
Biraz dram, biraz komedi içerebnn duygusal bir film. Hikaye gerçek olaylara dayanıyor ve başrolü harika İngiliz aktris Judi Dench tarafından canlandırıyor. Baş rol zor bir hayat yaşamış bir kadın. Çok küçükken ayrıldığı oğlunu hiç bir zaman aklından çıkmamıştır. Bir gazetecinin yardımıyla çocuğunu aramaya karar verir.

2
Romantics Anonymous - Les émotifs anonymes, 2010
Son derece mütevazı bir pastacı ve yeni çalışanı birbirleri için yaratılmışlardır. İkisi de Paris'teki kestane taçları altında çikolata, müzik ve romantik akşamlar için deli oluyorlar. Tek sorun, tevazularının üstesinden gelemez ve birbirleriyle tanışmak için ilk adımı atamazlar. Bu film, sevdiklerinizle paylaşmak için mükemmeldir.

3
Mommy, 2014
Xavier Dolan, bir anne ve genç oğlu arasındaki zor ilişkiye yeni bir boyut getirir. Anne, oğlunu yetimhaneden almış, yeni bir hayata başlamak için kararlılıkla doludur. Sürekli tartışmaktadırlar çünkü çocuğu bir sosyopattır. Bunların hepsi yeterince karmaşıkken, bir gün, sessiz, kekeme bir komşu onları ilginç bir şekilde birleştirmeye başlar.

4
(500) Days of Summer, 2009
İki zıt kutbun aşık olduğu sevimli ve huzurlu bir film. Kız gerçekçi ve sonsuz sevgiye inanmıyor; erkek ise bir romantik ve kartpostallar için güzel kelimeler yazarak hayatını kazanıyor. Ve evet, hem ilk bakışta aşka hem de sonsuz sevgiye inanıyor ama bu bir şekilde ilişkilerinin önünde engel teşkil ediyor.

5
White God - Fehér isten, 2014
İhanet hakkında üzücü bir film. Mahvolmuş bir kız ve tek arkadaşı, bir köpek, yabancı bir eve taşınır. Kimsenin köpeğe ihtiyacı yoktur ve köpek, hayvan barınağına gönderilir. İşte burada terk edilmiş bir köpeğin hikayesi, hayatta kalması, ve dinamik karakterlerin, alışkanlıkların ve hatta görünümlerin değişimi başlar.

6
Poetry - Shi, 2010
Eksantrik ve meraklı bir Mi-ja doğrulama kurslarını keşfetmeye geliyor. Yeni bir dünya keşfeder - günlük yaşamda bir güzellik dünyası. Bu muhteşem film, Güney Koreli yönetmen Lee Chang-dong tarafından yönetilmiştir.

7
What Dreams May Come, 1998
Sevgi dolu bir kişinin ölüm geldiğinde bile sadık kaldığını gösteren inanılmaz güzel ve şehvetli bir film. Sevgilisini ararken uzun, cehennem gibi bir yolculuğa çıkar.

8
The Geographer Drank His Globe Away
Kitabın Alexei Ivanov tarafından beyaz perdeye uyarlamasıdır. Umutsuzluktan ve para eksikliğinden, bir biyolog coğrafya öğretmeye başlar, ancak bu konuda çok iyi değildir. Ailesinde huzuru sağlamak için, öğrencileri ve asistanlarıyla iyi anlaşmaya çalışır... ama sonunda sadece arkadaşlarıyla şarap içip ve hayatını yaşarken buluyor kendini.

9
A Swedish Love Story - En kärlekshistoria, 1970
Bu film gençler hakkında. Çocukluk evresi bittiğinde, ancak tüm sorunları ve endişeleri olan yetişkinlerin dünyası hala sizin için kapalıyken, başka bir dünya açılır - sonsuza dek hatırlayacağını ilk aşk dünyası. Hiçbir engel ya da geleneksellik tanımayan en içten ve en samimi dünya.

10
About Elly - Darbareye Elly, 2009
İranlı yönetmen Asghar Farhadi'nin bu filmi, dünyanın dört bir yanındaki eleştirmenlerden bir sürü eleştiri topladı. Film çok doğal bir şekilde hafta sonu çocuklu birkaç ailenin denize gelmesiyle başlıyor. Elly onlarla birlikte gider. Ahmed ile tanışması için davet edilmişti. Oldukça ters hareketler sergiliyor ve bazen de deli gibi görünüyordur.

İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Oyuncuların, rolleri için yapmaları gereken 10 çılgın şey Önceki

Oyuncuların, rolleri için yapmaları gereken 10 çılgın şey

Game of Thrones karakterleri aslında böyle görünmeliydi Sonraki

Game of Thrones karakterleri aslında böyle görünmeliydi

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.