The Batman Filminden İlk Fragman Yayınlandı


2021'de gösterime girecek olan Robert Pattinson'lı yeni Batman filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Duyurulduğu günden beri hem Batman hayranları hem de Robert Pattinson fanları tarafından büyük bir heyecan ile beklenen The Batman filminin ilk fragmanı nihayet yayınlandı. 

The Batman, Robert Pattinson

Yönetmenliğini Matt Reeves'in üstlendiği ve 1 ekim 2021'de yayınlanacak yeni film, Batman efsanesinin 2. senesine odaklanacak. Bruce Wayne'in nasıl Batman olduğunu izleyeceğimiz filmde ayrıca Catwoman'ı, Batman çizgiromanlarının en meşhur kötülerinden olan The Riddler'ı, yine Batman'in azılı dümanlarından Penguin'i ve Batman filmlerinin olmazsa olmazları Komiser Gordon ve Alfred'i de göreceğiz. 

Farklı Bir Batman İzleyeceğiz

Fragmandan ve yönetmenin açıklamalarından anlaşıldığı üzere The Batman filminde Yarasa Adam'ın farklı bir yüzünü izleyeceğiz. Yönetmenin ifadesine göre, henüz işin çok başında olduğu için insanlar Batman'i bir kahraman olarak görmüyor, aksine ondan korkuyorlar. Matt Reeves, ayrıca bunun Batman'in orjinal hikayesinden farklı olduğunu söyledi. 

The Batman,Penguen

Filmin başrollerinde ise Batman olarak izleyeceğimiz Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Colin Farrel, Andy Serkis ve John Turturro yer alıyor. 

The Batman Vizyon Tarihi

İngiltere'de çekilen film, pandemiden dolayı mart ayında çekimleri durdurmuştu. Normalleşme sürecine gidilen bu aylarda çekimlere gelecek ay başlanacaı duyuruldu. Covid salgınından önce Haziran 2021 olarak açıklanan vizyon tarihi ise 6 aylıkaradan dolayı Ekim 2021'e ertelendi. 

 


Yazarın Diğer Yazıları

Netflix'te Gelecek Hafta Sonu Maratonunuz İçin Mükemmel 20 Gizli Cevher Önceki

Netflix'te Gelecek Hafta Sonu Maratonunuz İçin Mükemmel 20 Gizli Cevher

Android 11 Tabanlı Huawei EMUI 11'in Ana Özellikleri Açıklandı Sonraki

Android 11 Tabanlı Huawei EMUI 11'in Ana Özellikleri Açıklandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.