The Matrix 4'den Bir Sürpriz Daha

The Matrix 4'den Bir Sürpriz Daha

The Matrix Reloaded filminde Ajan Johnson karakterini canlandıran Daniel Bernhardt, The Matrix 4 filminde aynı rolle geri dönecek.

Son yılların en çok beklenen projelerinin başında şüphesiz The Matrix 4 geliyor. Her detayı sır gibi saklanan The Matrix 4 ile ilgili sinema severleri heyecanlandıran bir haber daha gün yüzüne çıktı.

The Matrix 4'e orijinal oyuncu kadrosunun dahil edilmesi filmin fanlarını oldukça heyecanlandıran bir gelişme olmuştu. The Matrix Reloaded filminde Ajan Johnson karakterine hayat veren Daniel Bernhardt,  The Matrix Reloaded'ın Ajanı Johnson olarak geri dönecek.

Daniel Bernhardt'ın Ajan Johnson'ı The Matrix Reloaded'da ciddi bir izlenim bırakmıştı ve Neo, Morpheus ve The Keymaker'ı öldürmekle görevli seçkin ajanlardan biriydi. Yeni The Matrix 4'te gizemli hikayeyi nasıl etkilediğini görmek ilginç olacak.


Yazarın Diğer Yazıları

Hollywood: Sinema Salonları Batabilir! Önceki

Hollywood: Sinema Salonları Batabilir!

2020'nin En İyi Filmlerinden Biri Olan Minari'nin İlk Fragmanı Yayınlandı Sonraki

2020'nin En İyi Filmlerinden Biri Olan Minari'nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.