Tom Cruise Motosiklet İle Uçurumdan Atladı


58 yaşındaki dünyaca ünlü aktörün, Mission: Impossible 7'nin çekimleri için uçurumdan motosiklet ile atladığı görüntüler interneti salladı.

Hollywood'un en çok kazanan ve en ünlü oyuncularından biri olan Tom Cruise,  Mission: Impossible ( Görevimiz Tehlike) serisinin 7'in filminin çekimleri sırasında, uçurumdan motosiklet ile atladığı görüntüler ile tüm sosyal medyanın gündeminde. 

Tom Cruise, aksiyon filmlerinde dublör kullanmaması ve çoğu tehlikeli aksiyon sahnesinde bizzat yer alması ile biliniyor. Şu an 58 yaşında olan aktörün yaşına rağmen sahip olduğu enerji ve aldığı riskler ise; hem çektiği filmlerin popülerliliğini arttırıyor hem de ünlü oyuncu adına takdire şayan bir tutum. 

1200 Metreden Motorla Atladı

Tom Cruise

Ünlü aksiyon serisi Görevimiz Tehlike'nin 7'inci filmini çeken Cruise, Norveç'te yapılan çekimlerde, motorsiklet ile uçurumdan atladı. Yerel halk ve Norveç televizyonları tarafından çekilip sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler, internetin en çok konuşulan konusu oldu. Helsetkopen Dağı üzerinde yapılan çekimde, deniz seviyesinde1200 metre yüksekliklte motorla atlayan yıldız, havada bir süre süzüldükten sonra paraşütünü açtı. Bindiği motor paramparça olmasına rağmen Tom Cruise sapasağlam indi. Cruise'ın bu harekeit çevreden çekimleri izleyenleri de hayretler içerisinde bıraktı. 

Mission: Impossible 7 Ne Zaman Vizyonda?

Mission: Impossible 7

Merakla beklenen Görevimiz Tehlike'nin yeni filminin çekimleri, pandemi sebebiyle ertelenmişti. Geçtiğimizm günlerde çekimleri başlanan yapımın yeni vizyon tarihi ise, 19 Kasım 2021 olarak belirlendi. Bunun yanında serinin 7. ve 8. filmlerinin çekimlerinin eş zamanlı yapılması bekleniyor. 8. filmin ise, 4 Kasım 2022 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.


Yazarın Diğer Yazıları

Oppo, TikTok Benzeri Bir Uygulama Tanıtmaya Hazırlanıyor Önceki

Oppo, TikTok Benzeri Bir Uygulama Tanıtmaya Hazırlanıyor

Galaxy Note 20 Ve Note 20 Ultra, Güvenlik Güncellemesi Aldı Sonraki

Galaxy Note 20 Ve Note 20 Ultra, Güvenlik Güncellemesi Aldı

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.