Batman ve Avatar 2'den En Son Set Fotoğrafları


Son zamanların meraklan beklenen filmleri arasında şüphesiz Robert Pattison'lu Batman ve Titanic filminide yöneten James Cameron'un Avatar 2'si geliyor.

the batman

Son günlerde Batman filminden pek çok set fotoğrafı internette yayılmaya başladı ama son fotoğraflar en ilginç olanı olabilir. Fotoğrafta görülen The Royal Liver Building'in tepesine tünemiş Batman, aslına bakarsanız Robert Pattison'un dublörüydü. Fotoğrafta görüldüğü üzere Yarasa kıyafetinin üzerine bir kanat kıyafeti giyinmiş ve görünüşe göre aşağıya atlayıp şehrin sokaklarında süzülmeye hazırlanıyor.

the batman

COVID-19 salgınından önce filmin sadece küçük bir kısmı çekilmiş olsa da, filmin çekimlerine halen deva ediliyor. Daha evvel The Batman filminin çekimlerinden sızan bazı fotoğraflarda olmuştu.

the batmanthe batman

The Batman'ın çıkış tarihi 4 Mart 2022 olarak planlanıyor.

Son Avatar 2 Set Fotoğrafını filmin yapımcısı paylaştı

 

Avatar 2, uzun zamandır çekim aşamasında ve hayranlarının artık çok fazla sabrı kalmadı. Fakat filmle alakalı her paylaşımla artık gösterime nihayet biraz daha yaklaştığımızı hissediyoruz.

James Cameron ve Avatar 2'nin arkasındaki film yapımcıları Yeni Zelanda'da sıkı bir şekilde çalışıyorlar, sadece Avatar 2'yi değil, Avatar 3'ü de çekiyorlar. Yapımcı Jon Landau, sosyal medyası aracılığıyla film setinden fotoğraf paylaştı.

Avatar 2 setinden de daha evvel bazı fotoğraflar internette yayılmıştı.

avatar 2 setavatar 2 set avatar 2 set avatar 2 set


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Ailecek izleyebileceğiniz 15 ilham verici film

Sonraki

Jackie Chan'in Kariyeri Bitiyor Mu?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.