Borat'ın Devam Filminden İlk Fragman Yayınlandı


Sacha Baron Cohen'in başrolünü üstlendiği ve çok sevilen Borat filminin ikincisi, 23 Ekim'de Amazon'da yayınlanacak.

Türkiye'de daha çok The Dictator filmi ile tanınan Sacha Baron Cohen'in 2006 yılında başrolünde oynadığı ve senaryosunu da yazdığı Borat filminin ikincisi 14 yıl sonra geri geliyor. Filmin ilk fragmanı ise görücüye çıktı. 

Borat: Bir Amerika Taşlaması

Borat

Tam adı, "Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan" olan filmde, Kazakistan'da muhabirlik yapan Borat, hükûmet tarafından Amerikan toplum ve kültürünü incelemek için Amerika'ya gönderilir. Borat bu macerasında; birbirinden ilginç, komik ve absürt olaylar yaşar. 

Hem ele aldığını konu hem de Amerikan toplumuna yönelik getirdiği eleştriler ile zamanında büyük tepki çeken film, düşük maliyetine rağmen gişede çok başarılı olmuştu. Sacha Baron Cohen'e En İyi Senaryo Oscar adaylığı da getiren film, Cohen'nin dünya çapında ünlenmesini sağlamıştı. İsrailli komedyenin yine başrolde olduğu Borat'ın ikinci filmi gelecek ay Amazon'da yayınlanacak. 

Borat Bildiğimiz Gibi 

Borat

Karantina döneminde tamamlanan yapımın hakları, Amazon tarafından satın alındı. İlk fragmandan anlaşıldığı üzere, filmde yine bolca mizah, Amerikan'nın siyasi ve toplumsal hayatına dair sivri eleştriler olacak. Ayrıca filmin yaklaşan Amerikan seçimlerindne kısa bir süre önce yayınlanacak olması da manidar.  


Yazarın Diğer Yazıları

Vizyonda Bu Hafta Önceki

Vizyonda Bu Hafta

Apple'ın iPhone 12 Serisi, 5 Akıllı Telefon İle Gelebilir Sonraki

Apple'ın iPhone 12 Serisi, 5 Akıllı Telefon İle Gelebilir

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.