Cem Yılmaz Erşan Kuneri İçin Netflix İle Anlaştı

Cem Yılmaz Erşan Kuneri İçin Netflix İle Anlaştı

Cem Yılmaz, Erşan Kuneri'nin hayatını anlatacağı dizi için Netflix ile anlaştığını açıkladı.

Cem Yılmaz,  açıkladığı günden beri merakla beklenen yeni projesinin Netflix'te yayınlanacağını açıkladı. 

Erşan Kuneri

Gora'da ortaya çıktığı kısa bir sahneden sonra büyük bir hayran kitlesi oluşturan Erşan Kuneri tiplemesi, dizi olarak geri dönüyor. Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Erşan Kuneri'nin maceralarını anlatacağı bir dizi projesi üzerinde çalıştığını ve bunu yayınlayacağı dijital platform ile anlaştığını da söylemişti. Hangi platformda yayınlanacağı üzerine tahminler yapılırken nihayet Yılmaz, Netflix ile anlaştıklarını duyurdu. 

"Erşan Kuneri 8 Bölümlük Bir Komedi Olacak"

Cem Yılmaz

NTV'de yayınlanan Gece Gündüz programına konuk olan Cem Yılmaz, dizinin Kuneri'nin 1975-1978 yılları arasındaki maceralarına odaklanacağını ve sit- com formatında 8 bölüm olarak yayınlanacağını söyledi. Ünlü komedyan konu ile ilgili, “İlk defa bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak” ifadelerini kullandı. 

Erşan Kuneri Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

<a href='/ersan-kuneri/'>erşan kuneri</a>

Merakla beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili net bir tarih olmasa da 2021 yılı içerisinde olacağı konuşuluyor. Gora ve Arog'da çok sevilen Erşan Kuneri tiplemesinin dizi verisyonunda nasıl tepkiler alacağı ise merak konusu. 


Yazarın Diğer Yazıları

Çok Farklı Bir Noel Baba Filmi Önceki

Çok Farklı Bir Noel Baba Filmi "Fatman"

Epic Games, Bedava Oyunlar Sunmaya Devam Ediyor. Sonraki

Epic Games, Bedava Oyunlar Sunmaya Devam Ediyor.

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.