Epic Games, Bedava Oyunlar Sunmaya Devam Ediyor.

Epic Games, Bedava Oyunlar Sunmaya Devam Ediyor.

Epic Game Store, Ücretsiz Oyun Kampanyalarına Devam Ederek Toplam Değeri 70 TL Olan ABZU ve Rising Storm 2:Vietnam Oyunlarını Sitesi Üzerinden Ücretsiz Olarak Paylaşıma Açtı.

Epic Games, geçen yıl yaptığı etkinlikte her hafta ücretsiz olarak oyunlar sunacağını açıklamıştı. Aslına bakılırsa verilen taahhüt bu yıl başına kadardı ama Epic Games yaptığı bu kampanyaları sürdürmeye devam edeceğini gösteriyor.

Bedava olan oyunlarla ilgili kısaca bilgi verelim.

ABZU:

epic games

Bir kere ismini eski mitolojiden alan bir karakter. Macera türünde ve yaklaşık 6 GB boyutunda. 2016 yılında Giant Squid Studios tarafından geliştirilen ve piyasaya 505 Games tarafından sürülen bir oyun. Macera su altında geçiyor ve bu yönüyle Journey adlı oyunla benzerlikler gösteriyor. Rahatlatıcı ve huzur verici bir etkiye sahip. Su altında bulunan canlıların bizimle, çevreyle ve birbirleriyle olan etkileşimleri bir hayli ilginç. Hemen belirtelim 8 Ekim 2020 yani bugün başlayan kampanyanın süresi 15 Ekimde sona erecek.

Rising Storm 2: Vietnam:

epic games

Oyuncular arasında bir hayli popüler olan taktiksel ve stratejik bir savaş oyunu. Amerika'nın herkesçe bilinen sıcak savaş yıllarının olduğu Vietnam savaşı konu edilerek yapılmış, 64 oyuncuya kadar desteklenen, 50'den fazla silahın kullanılabildiği, çeşitli hava ve kara araçları barındıran iyi bir oyun. Oyunun oynanabileceği 3 farklı mod, çeşitli ordular ve haritalar var. Bu oyunun ücretsiz edinilme süresi de ABZU gibi 8 Ekimden başlayarak 1 hafta.

Son olarak Epic Games'in sonraki hafta ücretsiz vererceği oyunlar da belli oldu. Bunlar Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom New Lands.


İlgili İçerikler

Yazarın Diğer Yazıları

Cem Yılmaz Erşan Kuneri İçin Netflix İle Anlaştı Önceki

Cem Yılmaz Erşan Kuneri İçin Netflix İle Anlaştı

Steam oyunları çevrimdışı nasıl oynanır? Sonraki

Steam oyunları çevrimdışı nasıl oynanır?

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Yorumu Kaydet
Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.