Cem Yılmaz merakla beklenen dizi projesini açıkladı: Komik ve hızlı olacak


Komedyen Cem Yılmaz, 'Az Önce Konuştum' programında merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi hakkında konuştu.

Yılmaz, "6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platform için projeyi yapmayı düşünüyorum. Erşan Kuneri'nin 1975'den 1978'e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Komik ve hızlı bir dizi olacak" dedi.

Haber Global'de ‘Az Önce Konuştum' programında gazeteci Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlayan Cem Yılmaz, çekeceği ilk dizi için açıklamalar yaptı. Yaklaşık 15 senedir Erşan Kuneri projesini yapmayı düşündüğünü belirten Yılmaz, diziyi dijital platform için yapacağını söyledi.

erşan kuneri

Yılmaz, çekmeyi planladığı dizide erotik film yıldızı Erşan Kuneri karakterinin, başka türler deneme macerasını konu alacağı bilgisini paylaştı. 1975 ile 1978 yılları arasında geçecek diziyi 8 bölüm yapmayı planladığını ifade etti.

erşan kuneri

2 yıl önce Türkiye'deki sinema salonlarının büyük bir kısmını elinde bulunduran Cinemaximum salonlarının da sahibi olan Mars Group girdiği tartışmalardan sonra yeni projelerini dijital platformlar için hazırlayan Cem Yılmaz Erşan Kuneri dizi projesini de yerli bir platform için çekmeyi düşündüğünü belirtti. Bu kararında pandeminin de etkili olduğunu ifade etti.


Yazarın Diğer Yazıları

Önceki

Amazon Prime Video'da İzleyebileceğiniz En İyi 5 Film - 2

Sonraki

Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor

Yorumlar

Bu içerik ile ilgili hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yapan sen ol.


Yorum Yazın

Teknoloji Bültenimize Abone Olun!

Teknoloji ile ilgili son gelişmelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun. Sitemiz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) uygun olarak üye bilgilerini gizli tutar ve hiçbir zaman izinsiz gönderim yapmaz.